8 травня День пам’яті та примирення – сумна і незабутня дата. Ми пам’ятаємо! Перемагаємо! У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» інформаційна комісія учнівського самоврядування підготувала історичний екскурс для учнів 1-11 класів, організувавши для всіх паралелей реквіємні арт-моби «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», приурочені Дню пам’яті та примирення та 70-ій річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.







