Інформація до статті
  • Переглядів: 2 104

Вибори голови учнівського самоврядування

Категорія: Демократична Школа / Учнівське самоврядування


Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.
Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність. 
Інформація до статті
  • Переглядів: 2 011

«Школа має талант» 1-4 класи

Категорія: Головна / Конкурси / Учнівське самоврядування


«Багатогранні таланти»

«Школа має талант» - переконалися вдруге вихованці та педагоги Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» наприкінці квітня 2015 року. На загальношкільному кастингу учні 1-4 класів мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності.  Журі відзначило яскравих, обдарованих, активних  і непередбачуваних учнів нашої школи.

Інформація до статті
  • Переглядів: 1 070

Профорієнтаційна зустріч старшокласників

Категорія: Головна / Навчання / Учнівське самоврядування


«Про професію медика»

Цікавою та змістовною була профорієнтаційна зустріч старшокласників Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» з представниками Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Усі змогли детальніше дізнатися  про професію медика. Найбільше учнів зацікавили підготовка лікарів для Збройних сил України, фармацевтичний та стоматологічний факультети.

Інформація до статті
  • Переглядів: 1 101

Великоднє ярмаркування на Майдані

Категорія: Головна / Акції / Учнівське самоврядування


«Великодні сувеніри»

Чистий четвер – день, коли всі господарі зі щирими помислами очищають своє обійстя та надають йому святкового затишку, прикрашаючи оригінальними пасхальними композиціями. Чимало вишуканих великодніх сувенірів презентували вихованці Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» на благодійному ярмарку «Героям Слава!» на Майдані Незалежності 09 квітня 2015 року. Покупців найбільше цікавили тематичні ікебани, пасхальні кошики, майстерно виконані писанки…

Інформація до статті
  • Переглядів: 1 293

Великодні дерева на алеї Чайки

Категорія: Головна / Акції / Учнівське самоврядування


«Дерево випускника»

Великоднім різнобарв’ям виграють дерева на алеї Чайки. Одинадцятикласники Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» прикрасили Дерево випускника, виготовленими та розмальованими власноруч писанками. Святковий настрій запанував не лише в оселях, а й на вулицях рідного міста.

Інформація до статті
  • Переглядів: 1 471

«Уроки тверезості»

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування


«Твереза Україна»

У квітня 2015 року для учнів 9-11 класів Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» координатор Всеукраїнського громадського руху «Твереза Україна», викладач собріології з Черкащини Юрій Григорович Оробець провів незвичайні уроки – «уроки тверезості». Юрій Григорович розповів що таке тверезість, які бувають види спиртних напоїв та пояснив їх вплив на організм людини, а особливо дитини.

Назад Вперед