Інформація до статті

День Соборності України - одне зі знакових свят українського державотворення. З ціллю  виховання в дітей почуття патріотизму і гордості за свою державу в НВК №2 «Школа-Ліцей» були проведені тематичні заходи. За розкладом у десятих класах вчителі  провели  виховні години на тему Соборності України. Було переглянуто фільм «Свято Злуки.

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український ВНЗ. Навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів. Та вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх.

Свято гумору «Двіжуха» 2021

Традиційно щороку наприкінці осені в школі відбувається веселе дійство - свято гумору «Двіжуха». Вечір сміху та жартів у НВК №2 «Школа-Ліцей» вже давно став найулюбленішим серед учнів та педагогічного колективу. Адже саме робота вчителів, адміністрації та шалені будні нашої школи стали темою дотепних розіграшів, музичних номерів, кумедних витівок та курйозних сценок.

Наші учні - переможці!!! Олімпіада 2021-2022

2021-2022 навчальний рік видався більш вдалим, ніж попередні, на перемоги: наші учні взяли участь, незважаючи на пандемію, у Всеукраїнських олімпіадах. Боротьба була затятою, претендентів на перемогу було вдосталь, але і наші учні змогли досягти високих результатів.

Учнівський та педагогічний колективи НВК №2 «Школа-Ліцей» щиро вітають переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади у 2021-2022 н.р.

Різдвяна композиція

Зима - казкова пора, особливо, коли починається цикл Новорічних свят.
У вестибюлі НВК  №2 «Школа-Ліцей»  розташувалася казково-святкова Новорічна композиція. Усі вироби створили учні 1-4 класів з допомогою батьків. Вона не лише прикрашає приміщення школи, а й додає особливого настрою та створює святкову атмосферу.

Андріївські вечорниці

Андріївські гуляння - це душевне, веселе та колоритне свято у нашому закладі. Смачні вареники,  національне вбрання, гарний настрій  та море привітань для директора ... Школа святкує та веселиться. П’ятикласники проходять тематичний квест, згадуючи народні звичаї та традиції. Учні 9 класів власноруч ліплять вареники.