У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» змістовною та пізнавальною була профорієнтаційна зустріч учнів із заступником директора з навчально-методичної роботи навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування Інною Володимирівною Міщук.






