» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 11.06

Категорія: Головна / Табір

«День 8»

Смуга веселих естафет

Діти пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» не уявляють свого життя без спорту. Щоденно між загонами проводяться цікаві захопливі змагання, а сьогодні наші вихованці із завзяттям та осяйними посмішками долали смугу  веселих перешкод.

А пісня — це душа. З усіх потреб потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба.
На крилах сонце сяйво їй лиша.
Чим глибша пісня, тим ясніш душа.
І. Драч

Вихованці пришкільного табору «Усмішка» багатогранні особистості з різними талантами, зокрема, і співочими.  Удосконалюють  вміння співати, вивчають табірні пісні та складають свої музичні композиції під час занять у гуртку «Домісолька». Особливістю гуртка є те, що діти не лише співають, а й енергійно пританцьовують при виконанні мажорних творів.

Гребенюк О.М., педагог-організатор

11 червня 2015 року діти плідно попрацювали над виготовленням екологічних колажів «У гостях у Нептуна». У своїх роботах зобразили дивовижний морський світ з його фантастичними героями.

«Міс та містер табору – 2015»
Найочікуванішим та найінтригуючішим дійством сьогоднішнього дня був конкурс краси та таланту «Міс та містер табору – 2015». Кожен загін презентували найкращі представники. Учасники демонстрували вміння поводитися на сцені та своє амплуа  у конкурсі «Представлення», власні обдарування  («Мій коник») та спритність у плетінні дівочої коси та прикрашанні її бантами на швидкість. У залі панувала надзвичайна енергетика вболівання, піднесений настрій та сіяння дитячих очей.
Вітаємо переможців серед молодшої вікової категорії:
«Міс та містер табору – 2015»: Скварук Софія та Антончук Назар
«І віце-міс та І віце-містер»: Воробей Софія та Ніколаєв Дарій
«ІІ віце-міс та ІІ віце-містер»: Клікоцька Вероніка та Нечипорук Назар
«Міс чарівність» та «Містер імпозантність»: Музика Олександра та Ткачук Марко
«Міс неперевершеність» - Вавровська Софія
Старша вікова категорія:
«Міс та містер табору – 2015»: Бартош Анастасія та Антончук Назар
«І віце-міс та І віце-містер»:  Касаткіна Марія та Романчук Олександр
«ІІ віце-міс та ІІ віце-містер»: Дарчик Олександра та Чайка Кирило
«Міс чарівність» та «Містер імпозантність»: Волошина Вероніка та Стаднійчук Станіслав
Вітаємо переможців! Нехай на Ваших обличчях завжди сяє усмішка, бажаємо чимало приємних перемог здобути на своєму життєвому шляху !!!

Гребенюк О.М., педагог-організатор

Загін «Freunde» займався рукоділлям, а саме – виготовленням підставок для ручок і олівців. Заздалегідь ми пригадали лексику, пов’язану з нашою роботою і діти німецькою мовою розповідали, що вони роблять і яке приладдя при цьому використовують. Цікаво і творчо пройшла репетиція модернізованої театральної постановки «Prinz auf der Erbse». Учні залюбки продемонстрували свою креативність.

Сьогодні наш загін показав наскільки він є творчим, креативним та неповторним. Свій день ми розпочали із заняття драматичного гуртка Drama Club, де вихованці з радістю ділилились враженнями  англійською мовою про свої літні фантазії на сцені імпровізованого театру.
Справжні актори і оратори в дії!
А от друге заняття було не менш творчим та цікавим. Попередньо повторивши необхідний лексичний мінімум, діти вчились робити ексклюзивну склянку для олівців, при цьому коментували свої дії англійською мовою та вдосконалювали навички спілкування не лише в межах навчальної програми, а й в межах дозвілля!
Ось ми в процесі...
Не забуваємо при цьому спілкуватись англійською мовою!
Ми справжні щасливчики, бо маємо справжню команду зацікавлених у вивченні англійскої мови дітей!

Добродій Ю.О., вихователі загону