» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 16.06

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 16.06

Категорія: Головна / Табір

«День 11»

Дійство, яке відбувалося в Рівненському залі камерної та органної музики 16 червня 2015 року, справило на дітей пришкільного табору «Усмішка» НВК №2 «Школа-Ліцей»  неабияке враження. У виконанні артистів органного залу діти почули безліч пісень, збагатили свої знання українського фольклору. Також підростаюче покоління зацікавила розмова про рідний край та культуру.
Вони зрозуміли, що  співоча талановита нація – процвітаюче майбутнє нашої держави.

Сафонова Катерина, учениця 10-Б класу, волонтер загону «Фіксики»

Вихованці пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК№2 «Школа-Ліцей» 16 червня 2015 року отримали море драйву та позитивної енергії від участі в конкурсі «Кліп, кліп, кліп». Діти залучили всю свою креативність та енергію під час виступів-пародій на відомих виконавців. Загони завзято вболівали та підтримували один одного, кожен був просто неперевершений у акторській грі, а неймовірного блиску та шарму надавали, вдало підібрані, сценічні костюми. На сцені актової зали НВК №2 побували та розважили всіх такі зірки: гурт «Океан Ельзи», Тіна Кароль, Оля Полякова, Shakira, Уlvis, PSY, Rammstein. Найбільше всім запам’яталися пародії лінгвістичних загонів «Lucky», «Freunde», «Stars», вони позиціонували себе як справжні виконавці з мегакрутим танцювальним шоу. «Кліп, кліп, кліп»  – грандіозне дитяче шоу «Усмішки», яке відкриває юних зірок школи та залишає незабутні яскраві враження.
Отже, всі загони презентували свої пародії щонайкраще та щонайенергійніше, тому здобули перемоги в номінаціях:
«Фіксики» – за найдотепнішу пародію;
«Сімейка» – за найзапальнішу пародію;
«Левенята» – за майстерне поєднання співу та танцювальних рухів;
«Дружба»  – за душевне втілення патріотичного задуму;
«Coca-cola» –  за екстраординарність втілення образу;
«Stars» –  за креативність виконання;
«Lucky»  – за акторське мистецтво перевтілення;
«Freunde» –  за геніальність перевтілення.
Вітаємо всіх з перемогою! Нехай ваш запал та креативна енергія надихає на нові  звершення!

Гребенюк О.М., педагог-організатор

Тим часом 16 червня у загоні «Старс» пройшов під девізом «Музика врятує світ». Після бадьорої ранкової зарядки, прослухавши інструктаж з техніки безпеки під час екскурсій, діти попрямували до Рівненської обласної філармонії. Маленькі «зірочки»  насолоджувались співом відомих артистів, допомагали виконувати деякі твори. Шквалом аплодисментів діти проводжали співаків зі сцени.
З чудовим піднесеним настроєм ми повернулись до   шкільного табору  та взяли участь у мистецькому конкурсі «Кліп,кліп,кліп». Солістка кліпу отримала грамоту за креативність виконання. Традиційно день завершився відпочинком на свіжому повітрі та природі.