» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 08.06

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 08.06

Категорія: Головна / Табір

«День 5»

Екстравагантним, екстраординарним та ексцентричним було дефіле вихованців пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 08 червня 2015 року в конкурсі еко-моди «Майстерня Ксенії Осадчої». А непередбачувана «Ксенія Осадча» (педагог-організатор Шалайко Ксенія) вкотре відкрила щорічне екологічне дефіле, подивувавши всіх незрівнянною імпозантною сукнею, створеною самостійно.  Діти власноруч виготовляли неповторні вишукані еко-костюми та демонстрували на сцені. Моделі були настільки неординарними та неперевершеними, що визначити переможця не вдалося. Усі загони отримали грамоти за активну участь, майстерне створення одягу з підручних матеріалів та, добре відпрацьовану, його презентацію. У залі царювали радість, захоплення, вболівання один за одного  та щирий подив від витворів маленьких умільців.

«Мої літні фантазії»

Я не вигадую творчість, навпаки, вважаю її довершеною,
потрібно лише відкрити її, видобути з природи.
Вінсент Ван Гог
У картині має бути можливість відкривати щось нове щоразу, коли дивишся на неї.
Хуан Міро

Креативно та майстерно виконували малюнки на асфальті «Мої літні фантазії» діти пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 08 червня 2015 року. Кожен учасник конкурсу  зумів продемонстрували власні художні вміння, неординарний підхід у виконанні композиції, естетичний смак та майстерність поєднання кольорової гами. Фантазія школярів сягнула безмежних висот: у багатьох літній відпочинок асоціювався з морем, далекими країнами, незвіданими  територіями… Більшість діток, не зважаючи на привабливість чужих земель, хочуть побувати в різних куточках України, навчатися і відпочивати у рідній державі.

Загони конкурували між собою. Хто і в чому найкраще впорався із завданням? Усі, без винятку, старанно та сумлінно попрацювали, тому отримали такі відзнаки:
1) «Фіксики» – за неординарність;
2) «Сімейка» – за художню майстерність;
3) «Левенята» – за вишуканість та незрівнянність;
4) «Дружба»  – за креативний підхід у виконанні малюнка;
5) «Coca-cola» –  за яскравість та естетичність;
6) «Stars» –  за патріотичний та мистецький підхід у виконанні композиції;
7) «Lucky»  – за оригінальність та вдале композиційне рішення;
8) «Freunde» –  за нетиповість виконання малюнка.
Щиро вітаємо всіх переможців! Нехай креативність, енергійність, бадьорість та активність і надалі допомагає створювати мистецькі шедеври.
Гребенюк О.М., педагог-організатор