Інформація до статті
  • Переглядів: 395

Меню

Категорія: Їдальня

Інформація до статті
  • Переглядів: 283

"Не їдальня, а ресторан"

Категорія: Головна / Їдальня


"Не їдальня, а ресторан", -  так говорять про нашу шкільну їдальню учні ліцею...
Шкільний парламент запросив на зустріч авторку проєкту Марину Кузмічову  та її команду: Олександра Романчука,  випускника Рівненського ліцею №2, який створив дизайн проєкту, та Олександра Анатолійовича,  будівельника, який втілив цей проєкт , що був створений на  комп'ютерний програмі, у реальне життя.....

Інформація до статті
  • Переглядів: 266

Територія сучасних смаків

Категорія: Головна / Їдальня / Учнівське самоврядування


Ми прагнули створити "їдальню мрії". Цей шлях був непростим. Неодноразово порушували питання раціону на зустрічах учнівського парламенту з директором, обговорювали на засіданнях батьківського комітету, семінарах. 

Інформація до статті
  • Переглядів: 410

"Їдальня моєї мрії"

Категорія: Головна / Їдальня / Учнівське самоврядування


Нещодавно відбувся заключний тренінг в рамках проєкту "Успішна школа через ефективне шкільне самоврядування", де наші учні продовжили роботу над проєктом "Їдальня моєї мрії" - ще одного  комфортного та затишного місця у школі. Особливо приємно, що до створення дизайну зали їдальні долучився наш випускник...

Інформація до статті
  • Переглядів: 309

Проєкт "Мріємо та діємо"

Категорія: Головна / Їдальня / Учнівський парламент


"Успішна школа через ефективне шкільне самоврядування". В рамках проєкту "Мріємо та діємо" та впроваджується за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з "Будуємо Україну разом" (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSRUkraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та ZincNetwork. Відбувся тренінг, де представники учнівського парламенту мали змогу представити свій проєкт "Їдальня моєї мрії".

Інформація до статті
  • Переглядів: 1 587

Наша їдальня стала європейською…

Категорія: Головна / Їдальня


За останні два роки Рівненський навчально-виховний комплекс №2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради отримав нове обладнання: холодильну вітрину, жарочну шафу, електричну м’ясорубку та лінію роздачі, яка призначена для короткочасного зберігання і роздачі готових страв..