» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 10.06

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 10.06

Категорія: Головна / Табір

«День 7»

Інтригуюча подорож у світ казки разом із хранителем Місяця під час перегляду однойменного мультфільму в кінопалаці «Україна» захопила вихованців пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 10 червня 2015 року. Діти отримали чимало приємних, яскравих, незабутніх вражень, втіхи та задоволення. Мультфільм вразив усіх цікавою фабулою та оригінальністю фантастичних образів. Такі сеанси виховують доброту, вміння співпереживати, розвивають фантазію та творчість юних глядачів.
Дітлахи зарядилися позитивом та хорошим настроєм для подальшого активного відпочинку в таборі.

Гребенюк О.М.,педагог-організатор
«Лісова олімпіада»
Щоб зберегти бадьорість духу,
потрібно підтримувати бадьорість тіла.
Л.Вовенарг

У сучасному світі модно займатися спортом. Здоровий спосіб життя – це не лише турбота про своє здоров’я та вдосконалення фізичних вмінь, а й запорука успіху, тому що так ми виховуємо силу волі та долаємо труднощі. Учні пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-ліцей» не лише дотримуються здорового способу життя, виконуючи щоденно ранкову зарядку, вони активно беруть участь у різних спортивних конкурсах, змаганнях та олімпіадах. А найтепліша пора року сприяє організації та проведенню їх на свіжому повітрі. 10 червня 2015 року запам’ятається для  вихованців табору як найспортивніший день, адже всі загони активно та майстерно змагалися між собою у «Лісовій олімпіаді».
Старшокласники та вчителі фізичної культури підготували для учасників чотири види змагань. Одночасно працювали чотири станції, де конкурували по два загони.
І станція – «Перекидання м’ячів». Перемогли команди «Freunde» (старша вікова категорія), «Дружба» (молодша вікова категорія), у цих загонів першими не залишилося м’ячів на їхній частині поля, вони тріумфально «закидали» своїх суперників.
ІІ станція – «Хвостики». Для всіх учасників прикріплювалися кольорові «хвостики», перемогу здобули ті загони, які впіймали найбільше хвостиків конкурентів. Отже, вітаємо з перемогою загони «Coca-cola» (старша вікова категорія) та «Сімейка» (молодша вікова категорія).
ІІІ станція – «Довга лінія». Діти складали лінії з одягу, взуття, прикрас – усього, що було на них, а найдовшими вони стали у загонів «Lucky»  (старша вікова категорія) та «Фіксики» (молодша вікова категорія).
IV станція  –  «Піонербол». Учасники енергійно стрибали та всіляко намагалися впіймати м’яча між дерев, щоб не торкнувся землі. А перемогу здобули «Stars» (старша вікова категорія), «Левенята» (молодша вікова категорія).
Діти завзято вболівали один за одного, підбадьорювали вигуками та підтримували речівками. Це надавало сили маленьким «олімпійцям» перемагати.
«Лісова олімпіада» була цікавою, захопливою  та  корисною для всіх. Команди виступили на відмінно, продемонстрували свою вправність, майстерність, дружність колективу, взаємну підтримку та щире вболівання друзів.

Гребенюк О.М., педагог-організатор

7 загін «LUCKY»
Сьогодні діти із 7 загону «LUCKY» мали захоплюючий і насичений на події день. Зранку після активної зарядки діти повторювали лексику на тему «Кіно» та грали лексико-комунікативну гру «Magic Stations».
Згодом після перегляду мультфільму «Вартовий Місяця» діти мали цікаву дискусію стосовно побаченого, ділились враженнями та описували улюблених героїв мультфільму, спілкуючись англійською мовою.

А ще наші вихованці вправлялись у читанні РЕПу англійською при підготовці до конкурсу «Містер та Міс табору»

Романчук С.О., Добродій Ю.О., вихователі загону

10 червня багато яскравих, цікавих та захопливих вражень для загону «Stars» приніс конкурс «Symbols of England» (виготовлення національної символіки Англії). Дітям дуже сподобалося брати участь у колективному змаганні, спілкуючись англійською мовою. Вихователі намагалися в усьому бути прикладом для своїх вихованців. Школярі не лише вдосконалюють навички вільного володіння іноземною мовою, а й отримують позитивний заряд енергії та обмінюються щирими посмішками впродовж дня.