Інформація до статті
  • Переглядів: 1 567

«Школа сприяння сталому розвитку»

Категорія: Головна / Проекти


«Ми підтвердили звання»

НВК №2 "Школа-Ліцей" – одна із шкіл України, що підтвердила звання «Школа сприяння сталому розвитку». Життєвий досвід і здоровий глузд підказують, що змінити невеликий шматок світу навколо себе на краще під силу одній людині. Задумайтесь, яким стане світ, якщо це зробить кожний…
Інформація до статті
  • Переглядів: 1 064

Системи кримінальної юстиції

Категорія: Головна / Проекти


«Пенітенціарна служба»

У грудні 2014 року у Рівненському НВК №2 "Школа-Ліцей”відбулася зустріч із представниками пенітенціарної служби України в Рівненській області Трусік Надією Олегівною та її колегою Кузиком Олександром Олександровичем.

Інформація до статті
  • Переглядів: 1 241

Семінар-тренінг

Категорія: Головна / Проекти


«Освіта для сталого розвитку в дії»

Добре там живеться, де гуртом сіється і жнеться.
Народна творчість

Життєвий досвід і здоровий глузд підказують, що змінити невеликий шматок світу навколо себе на краще під силу одній людині. Задумайтесь, яким стане світ, якщо це зробить кожний…

 


Інформація до статті
  • Переглядів: 1 552

Молодіжний проект «MORE ACTIVE MORE HEALTHY»

Категорія: Головна / Проекти


«MORE ACTIVE MORE HEALTHY»

Цікавою та захоплюючою була подорож 16 учнів Рівненського навчально-виховного комплексу №2 «Школа-Ліцей» з керівниками Нагорною Оленою та Деменчук Оксаною до однієї з європейських країн – Польщі.


Інформація до статті
  • Переглядів: 16 932

Екологічний проект "Розкажу вам ЕКО-казку"

Категорія: Головна / Проекти

    Сьогодення потребує формування у людей екологічного світогляду, створення умов для спілкування людини з природою, тому ліцей впевнено крокує стежиною пізнання довкілля. У вересні 2007р. заклад приєднався до Всеукраїнської екологічної ліги. Це надає виняткову можливість учням брати участь у Всеукраїнських екологічних конкурсах та акціях. Для якісного вирішення завдань екологічної освіти в школі запроваджено програму "Єднаймося з природою". У 2009 році НВК №2 "Школа-Ліцей" став експериментальним закладом всеукраїнського рівня при Інституті інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.
    Стартував новйй проект 2013 - "Розкажу вам ЕКО-казку"
У проекті взяли участь учні 5-8 класів НВК №2 "Школа-Ліцей" м. Рівного. Кожен учасник мав можливість подати роботу до 15 лютого 2012 в кабінет інформатики.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО!!!
Замітки до статті: Екологічні проекти

Інформація до статті
  • Переглядів: 4 362

Екологічний проект 2011-2012 року

Категорія: Дозвілля / Проекти

Конкурс екологічного малюнка "Я малюю ЕКО-світ"

У конкурсі брали участь учні 1-4 класів НВК №2 "Школа-Ліцей" м. Рівного. Кожен учасник міг подати роботу до 15 лютого 2012 в кабінет інформатики (229)

Замітки до статті: Проекти

Назад Вперед