Цікавою та змістовною була профорієнтаційна зустріч старшокласників Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» з представниками Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Усі змогли детальніше дізнатися про професію медика. Найбільше учнів зацікавили підготовка лікарів для Збройних сил України, фармацевтичний та стоматологічний факультети.






