НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 09.06

Категорія: Головна / Табір

«День 6»

«Дерево миру»

Ми працю любимо, що в творчість перейшла.
М. Рильський

Праця розвиває людину, а творча праця приносить велике душевне задоволення. Гурток «Умілі ручки» для вихованців пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 09 червня 2015 року створював об’ємні композиції «Дерево миру». У конкурсі взяли участь 5 загонів. «Дерево миру» всіх учасників відображало бачення дітей, яким повинен бути мирний світ, тому що це питання, як ніколи, актуальне  сьогодні і турбує не лише дорослих, а й малечу. Кольоровий папір та ножиці у руках дітей перетворилися на чарівні інструменти, за допомогою яких школярі виготовили фантастичні дерева, прикрашені різнобарвними квітами. Загальновідомо, що символом миру є голуб, тому в кожній дитячій композиції  оселилися ці птахи. Юні умільці використовували всю палітру кольорів, але перевагу надавали патріотичному жовто-блакитному поєднанню.
Кожен загін сумлінно та творчо попрацював й здобув відзнаку:
«Фіксики» – за яскраве та неординарне втілення авторського задуму;
«Сімейка» – за неперевершене відображення тематики;
«Левенята» – за креативне та оригінальне застосування патріотичної символіки;
«Дружба» – за передачу незрівнянності та пишноти краси природи;
«Coca-cola» – за феєричне та непередбачуване поєднання кольорової гами.

Вітаємо усіх переможців! Нехай творча наснага та ентузіазм наповнюють вас на нові витвори!

Танцювальний марафон

Танець – поема, в ній кожен рух – слово.
Мата Харі
Танець – це таємна мова душі.
Марта Грехем

Неймовірний вибух позитивної енергії стався під час «Танцювального марафону» у пришкільному таборі «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Вихованці та керівники загонів майстерно продемонстрували свої вміння в цій сфері. Фантастичний запал підкорив глядацьку аудиторію так, що майже кожен не зміг всидіти на місці та долучився до завзятих танців у залі. Керівники загонів зуміли швидко зорієнтуватися у різних танцювальних жанрах (мелодії були несподіванками для учасників конкурсу) та разом із загоном творчо та жваво презентували свої таланти.
Отже, всі загони позиціонували себе якнайкраще та якнайоригінальніше, тому здобули такі перемоги:
«Фіксики» – за вправність виконання танців;
«Сімейка» – за витонченість танцювальних рухів;
«Левенята» – за майстерне виконання танців;
«Дружба»  – за синхронне відтворення танців загоном;
«Coca-cola» –  за досконале володіння мовою тіла;
«Stars» –  за найенергійніше виконання танців;
«Lucky»  – за пластичну довершеність;
«Freunde» –  за креативний підхід у виконанні танців.

Вітаємо усіх з перемогою! Хай позитивний заряд енергії, піднесений настрій, яскраві посмішки та іскристі радісні погляди скрізь супроводжують Вас!

Гребенюк О.М., педагог-організатор

Загін «Freunde» розучував німецькі пісні, рухаючись і танцюючи під музику. Ми працювали у групах над станціями(stationenlesnen). Групи рухались від станції до станції і виконували творчі завдання, запропоновані вчителем: розв’язажи кросворд, склади  пазли, опиши фото за запропонованими питаннями, намалювати малюнок до вірша. Не забули ми і про рукоділля –  діти виготовляли коробку імпровізованого театру до так званого виду роботи як Kotishibai-theater (театр з паперу).

Загін «Freunde» із задоволенням грав у рухливі ігри на свіжому повітрі, ми переглядали мультфільм німецькою мовою і виконували завдання до нього, працювали у групах де обговорювали ідеї і зображали їх на папері та презентували роботу у «Kotishibai-theater». День минув весело!

Макарець О.Я., керівник загону  «Freunde»