» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 05.06

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 05.06

Категорія: Головна / Табір

«День 4»

Мовний загін пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» під назвою «Freunde» присвятив день театру. Діти залюбки пригадали лексику з теми «Teater», відвідали театральну постановку «Гості із Простоквашино», поділилися враженнями про героїв та виставу. Після обіду взяли активну участь у конкурсі танцю «Макарена», усі були прикрашені бантиками, виготовленими власноруч. Загін отримав грамоту за творчий підхід до виконання танцю. Потім розпочав роботу німецький театральний клуб, де у дружнім колі ми обговорили ідеї та пропозиції щодо модернізованої постановки вистави.

Макарець О.Я., керівник загону «Freunde»

З бадьорим настроєм та грайливими посмішками розпочався четвертий день пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей», тому що 05 червня для всіх у таборі День бантиків, веснянок та косичок. Весела дітвора прикрашала свої волосся, одяг та навіть взуття різнобарвними бантиками, на обличчі з’явилися яскраві веснянки, а дівчатка пишалися, акуратно заплетеними, красивими косичками і рахували в кого їх найбільше. Особливою популярністю користувалися жовто-блакитні стрічки, таким чином діти намагалися продемонструвати свою активну життєву позицію та патріотичні почуття до рідної держави.
Захопливим та несподіваним для вихованців табору стало завершення Дня бантиків, веснянок та косичок – конкурси на найбільшу кількість косичок, бантиків та веснянок у загоні. Отже, переможцями стали «Freunde», у яких було 500 бантиків, «Сімейка» – у  них найбільше веснянок (403), а загін «Coca-cola» вирізнився кількостю косичок (110). Вітаємо усіх учасників та переможців і бажаємо надалі корисно та захопливо проводити літні канікули!

Танець - це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання.
Це ритм твого життя.
Це вираз в часі і русі,
в щастя, радості, смутку і заздрості.
Жак де Амбуаз

Один з найулюбленіших танцювальних конкурсів дітей та дорослих «Макарена» відбувся у пришкільному таборі «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» 05 червня 2015 року. Вихованці  та педагоги демонстрували неабиякі танцювальні вміння та творчий підхід у виконанні. Усі загони-учасники отримали відзнаки за свою майстерну, артистичну, креативну, неординарну презентацію тацю. Це дійство подарувало всім хороший настрій, енергію та запал на ввесь день.

«Усмішка» в гостях у Простоквашино

Театр повчає так, як цього не зробити товстій книзі.
Вольтер

Галаслива дітвора пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» завітало у Рівненський облмуздрамтеатр на перегляд вистави «Гості із Простоквашино». Осяйними посмішками та бурхливими оплесками діти зустріли головних героїв дійства. Найбільше вихованцям табору сподобалися кіт Матроскін, корівка Мурка та песик Шарик, листоноша Пєчкін. Гра акторів справила приємне враження на юних глядачів, вони щиро співпереживали і намагалися допомогти героям, а  одному школяреві пощастило «вистрілити» із фоторушниці.
У театрі діти побачили й переконалися, що варто дружити з тваринами, адже вони наші друзі.

Гребенюк О.М., педагог-організатор