Інформація до статті
  • Переглядів: 621

Благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

Категорія: Головна / Акції


З 18 лютого по 1 березня в  Україні проходила ІV Всеукраїнська благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика». Основна мета акції – дати змогу проявити гуманне та відповідальне ставлення людей до безпритульних тварин  та звісно ж, нагодувати чотирилапих.
До акції долучились і учасники освітнього процесу Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Було зібрано корму та круп на 864 грн. Активісти учнівського самоврядування  передадуть усі смаколики до мисочок чотирилапих у притулок для тварин м. Рівного.

Інформація до статті
  • Переглядів: 1 065

«Святий Миколай іде у гості»

Категорія: Головна / Акції


«Благодійна акція»

 
Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят учні Рівненського НВК №2 проводять благодійну акцію «Святий Миколай іде у гості», «Не будь байдужим», «Діти-дітям», «На крилах янголів».
Інформація до статті
  • Переглядів: 1 021

110-а річниця художника-повстанця

Категорія: Головна / Акції


«Відкритий урок-реквій»

24 листопада старшокласники Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» підготували для своїх ровесників відкритий урок-реквієм «Ми пам’ятаємо своїх героїв», приурочений 110-ій річниці від дня народження художника-повстанця, нашого земляка і щирого патріота Ніла Хасевича. Дійство відбувалося просто неба біля погруддя художника. Вони розповідали про життєвий шлях митця, спогади про нього, співали патріотичні пісні.
Інформація до статті
  • Переглядів: 999

Благодійна майстерня

Категорія: Головна / Акції


«Серце віддаємо воїнам»

Вихованці Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» на чолі з Новак Валентиною, учителем трудового навчання, з 20 жовтня по 01 грудня 2015 року організували благодійну майстерню «Серце віддаємо воїнам». Учні 9 класів протягом двох місяців в’яжуть теплі шарфи для бійців АТО.
Інформація до статті
  • Переглядів: 2 038

«Ми за мир в Україні та всьому світі»

Категорія: Головна / Акції


«Загальношкільний флешмоб»

У Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» уже стало традицією відзначати Міжнародний день миру особливим способом. Учнівське самоврядування влаштувало загальношкільний флешмоб. Цьогоріч діти вишикувались під гаслом «Ми за мир в Україні та всьому світі», утворюючи слово «МИР», на подвір’ї школи. З прапорами у руках, власноруч зробленими учнями 1-8 класів.


Інформація до статті
  • Переглядів: 6 069

«Миру Україні!», «Ми за мир!», «Україна – єдина!»

Категорія: Головна / Акції


«Міжнародний день миру»

«Миру Україні!», «Ми за мир!», «Україна – єдина!» - такі написи зобразили учні Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» на стіннівках, приурочених Міжнародному дню миру. Діти відтворили у своїх малюнках своє величезне прагнення жити на мирній рідній землі, щоб не гинули люди і матері не плакали за своїми синами, дружини – за чоловіками, сестри – за братами… Мирного неба Україні та нашому народу!


Назад Вперед