Інформація до статті

Благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

Категорія: Головна / Акції

З 18 лютого по 1 березня в  Україні проходила ІV Всеукраїнська благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика». Основна мета акції – дати змогу проявити гуманне та відповідальне ставлення людей до безпритульних тварин  та звісно ж, нагодувати чотирилапих.
До акції долучились і учасники освітнього процесу Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Було зібрано корму та круп на 864 грн. Активісти учнівського самоврядування  передадуть усі смаколики до мисочок чотирилапих у притулок для тварин м. Рівного.

Інформація до статті

«Святий Миколай іде у гості»

«Благодійна акція»

Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят учні Рівненського НВК №2 проводять благодійну акцію «Святий Миколай іде у гості», «Не будь байдужим», «Діти-дітям», «На крилах янголів».

110-а річниця художника-повстанця

«Відкритий урок-реквій»

24 листопада старшокласники Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» підготували для своїх ровесників відкритий урок-реквієм «Ми пам’ятаємо своїх героїв», приурочений 110-ій річниці від дня народження художника-повстанця, нашого земляка і щирого патріота Ніла Хасевича. Дійство відбувалося просто неба біля погруддя художника. Вони розповідали про життєвий шлях митця, спогади про нього, співали патріотичні пісні.

Благодійна майстерня

«Серце віддаємо воїнам»

Вихованці Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» на чолі з Новак Валентиною, учителем трудового навчання, з 20 жовтня по 01 грудня 2015 року організували благодійну майстерню «Серце віддаємо воїнам». Учні 9 класів протягом двох місяців в’яжуть теплі шарфи для бійців АТО.
  • Переглядів: 1 478

«Ми за мир в Україні та всьому світі»

«Загальношкільний флешмоб»

У Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» уже стало традицією відзначати Міжнародний день миру особливим способом. Учнівське самоврядування влаштувало загальношкільний флешмоб. Цьогоріч діти вишикувались під гаслом «Ми за мир в Україні та всьому світі», утворюючи слово «МИР», на подвір’ї школи. З прапорами у руках, власноруч зробленими учнями 1-8 класів.