Інформація до статті

НАКАЗ про зарахування у 1 клас 2020-2021 н.р.

Категорія: Головна / Батькам

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Вітаємо 200-бальників із ЗНО

Вітаємо учнів,  які здобули найвищий результат – 200 балів із ЗНО, а також батьків та їх наставників.

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ

Адміністрація Школи-Ліцею №2 міста Рівного дякує батькам, які стали нашими союзниками у налагодженні дистанційного навчання, змогли у стислі терміни забезпечити дітей потрібними ґаджетами, підтримують їх та педагогів у цьому незвичному освітньому процесі. Дякуємо дорослим, які тримають зв'язок з учителем, технічне забезпечення якого іноді менше за можливості учнів.
  • Переглядів: 4 422

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Прийом дітей у 1 клас під час карантину.
Прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтермінували до завершення карантинних заходів, а саме до 11 травня.

Замітки до статті: 1 клас

Всеукраїнська школа онлайн

Міністерство освіти і науки опублікувало розклад телеуроків для учнів 5-11 класів, які транслюватимуть українські телеканали та ютуб-канал відомства в рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн».

Вітаємо зі сторіччям! ФОТОАЛЬБОМ

Вітаємо зі сторіччям! 21 лютого 2020 року Рівненський  НВК №2 «Школа-Ліцей» відзначає 100-літній ювілей. Щиро вітаємо всіх зі святом. Нехай у стінах закладу кожен зможе розкривати свій талант і показувати свої здібності, буде креативний і успішний. Нехай школа процвітає, даруючи радість і приємні спогади.