Вітаємо зі сторіччям!

Вітаємо зі сторіччям! 21 лютого 2020 року Рівненський  НВК №2 «Школа-Ліцей» відзначає 100-літній ювілей. Щиро вітаємо всіх зі святом. Нехай у стінах закладу кожен зможе розкривати свій талант і показувати свої здібності, буде креативний і успішний. Нехай школа процвітає, даруючи радість і приємні спогади.

Інформація до статті

Участь у міжнародному проекті за програмою Erasmus+

З 27.01- 07.02.20 року  вчитель англійської мови НВК №2 Наталія Конончук  проходила  навчання по програмі Erasmus+  у Великобританії місто Единбург.

Інформація до статті

СТАРТ! Пілотний проєкт "Онлайн Школа"

Впроваджуючи сучасні інформаційні технології з січня в закладі розпочинає свою роботу пілотний проєкт «Онлайн Школа». Цей проєкт створений з метою удосконалення освітнього процесу в частині комунікації закладів освіти з батьківською громадою. Завдяки проєкту батьки зможуть здійснювати дистанційний контроль успішності, дізнатися про відвідування школи дітьми, розклад уроків. Сподіваємося, що оперативне отримання інформації батьками покращить рівень успішності наших учнів та допоможе тісніше налагодити співпрацю з ними.

Інформація до статті

Перший ювілей "100 днів у школі"

20 грудня учні 1-Д класу святкували свій перший ювілей "100 днів у школі". На святі діти демонстрували чого досягли за 100 днів навчання, які пісні вивчили і показували свої здібності. Учні отримали міні дипломи за перших 100 активних, драйвових та незабутніх днів, проведених у НВК №2 "Школа-Ліцей". Свято пройшло весело і цікаво.

3-В ВІДПОЧИВАЄ!

Учні 3-В класу завершили різдвяні свята гарним відпочинком. Спочатку  кінопалац «Україна»  втішив нас гарним мультфільмом, а після сеансу дітей чекав сюрприз в кафе «На гірці» зі смачною піцою та веселими розвагами.

Нові друзі з Китаю

28 січня у рамках волонтерського проекту до НВК №2 «Школа-Ліцей» завітала гостя Івон з Китаю. Учні 5-х та 7-х класів мали чудову можливість познайомитись з культурою, звичаями та традиціями країни Івон, зокрема китайською кухнею, фестивалями та державними святами. Учні були активними, радо обмінювались думками, задавали та відповідали на запитання, за що отримали приємні подарунки від гості.