Інформація до статті
  • Переглядів: 51

Рік німецької мови в НВК №2 «Школа-Ліцей»

Категорія: Головна


Рік німецької мови завершується,  і за весь період  відбулось чимало цікавих та яскравих подій. Учні із запалом бралися до роботи в конкурсах,  і цей час для них точно не пройшов даремно. Найперше, що хочеться зазначити - це вікторина для учнів 6-7 класів “Alles ?ber Deutsch und Deutschland”, яка була спрямована на популяризацію німецької мови серед молоді. Діти виконували досить непрості завдання, у яких виявили не лише інтелектуальні здібності, а й чудові навики роботи в команді. 
Інформація до статті
  • Переглядів: 76

Демократична школа - підсумки роботи

Категорія: Головна / Демократична Школа


У демократичній школі за допомогою певних правил адміністрація регулює процес навчання і стосунки між учнями, викладачами та батьками. Навчальний заклад намагається максимально залучити усі зацікавлені сторони (громаду, батьків, школярів та учителів) до вирішення певних проблем. Школа повинна бути  мікросуспільством, де учні отримують певний життєвий досвід, користуються своїми правами і виконують свої обов’язки. 
Інформація до статті
  • Переглядів: 73

До 100-річчя з дня підняття прапора

Категорія: Головна


29 квітня Україна відзначає сторіччя події, коли кораблі Чорноморського флоту підняли українські прапори на знак підпорядкування Українській Народній Республіці.  Цей день  став справжнім тріумфом національної волі, на довгі роки ставши святом Українського Державного Флоту та Днем українського моря. 
Інформація до статті
  • Переглядів: 810

Вертеп - 2018

Категорія: Головна


Захопливим та самобутнім був виступ колективу «Колядин» (вуличні музики) Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» у ІІІ традиційному фестивалі колядок та щедрівок «Нова радість стала - 2018». Ліцеїсти, своїм задушевним співом та щирими усмішками, дарували всім глядачам піднесений настрій та позитивні враження, а найбільше всім сподобалися витівки Кози. Незмінними атрибутами вуличного вертепу були Різдвяна зірка та національний український одяг, які додавали особливого колориту новорічно-різдвяному дійству. 
Інформація до статті
  • Переглядів: 183

День Соборності України

Категорія: Головна


22 січня 2018 року – особлива дата, яка залишиться в пам’яті для всіх школярів Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей», не лише як День Соборності України, а як день історичної пам’яті, урок єднання та боротьби за свободу нашої держави. 
Назад Вперед