• Переглядів: 1 027

Все, що потрібно знати...

20 лютого особливий день - День вшанування Героїв Небесної сотні

Сьогоднішній день у нашому ліцеї розпочався інформаційним повідомленням та хвилиною мовчання з вшанування загиблих героїв серед яких є жителі нашого міста: Георгій Арутюнян, Валерій Опанасюк, Олесандр Храпаченко. Класними керівниками проведено години спілкування “Герої не вмирають”, лідери учнівського парламенту підготували перегляд документального фільму “Майдан”.
Ми з вдячністю згадали і віддали шану тим мужнім людям, які відстояли права і свободи людини - європейське майбутнє України!

Вибори у ліцеї (2024)

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування

У РЛ-2 відбулися вибори голови учнівського парламенту, участь у виборах приймали двоє активних та енергійних учня Кузмічова Дарина та Грищук Іван /обоє учні 8-А класу/. Кожен претендент мав свою власну програму та гідно виступили перед шкільним учнівським активом та перемогу у голосуванні здобув Грищук Іван. Команда парламенту сформована та готова плідно та активно працювати на розвиток ШУП та ліцею №2 у створенні позитивного іміджу закладу.

«Книга майбутнього»

Цьогоріч здобувачі освіти початкової школи нашого ліцею беруть участь у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання і натхнення Play Fest – 2024. Тема фестивалю «Мріємо і діємо». А мрії – це завжди про майбутнє. Тому нами обрана підтема «Книга майбутнього».
Нам пощастило запросити до співпраці дитячу письменницю, майстриню креативних книг, вишитих власноруч – Олену Медведєву.

Інформація до статті

День Соборності України (2024)

Категорія: Головна / Національно-патріотичне виховання / Учнівське самоврядування

З нагоди Дня Соборності України, який відзначаємо 22 січня, учні  Рівненського ліцею №2 спільно з Рівненським ліцеєм "Український" організували живий ланцюг злуки, об’єднавши молодшу та середню ланки двох навчальних закладів. Діти, взявшись за руки, гучно та весело заспівали пісню "Ой у лузі червона калина...". Шкільний парламент підготував для 3-4 класів інформаційну гру з патріотичними пазлами, а класні керівники провели виховні заходи до Дня Соборності.

День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років із того часу, а тема боротьби за суверенність і досі гостра, актуальна для нас.