• Переглядів: 4 314

Шкільний фотоконкурс "Запам'ятай цю мить" - 2019

Категорія: Головна / Конкурси

В нашому житті трапляється дуже багато цікавих моментів про які важко розказати та описати. Але якщо у вас є фотоапарат… Краще один раз побачити ніж від багатьох почути. У нашому закладі проходить традиційний фотоконкур. Всі учасники можуть подати свої фотошедеври.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО

Навчальні стрільби

Випускники НВК №2 «Школа-Ліцей» стали учасниками  навчальних стрільб на Рівненському загальновійськовому полігоні. Захід проводився в рамках програми військово-патріотичного виховання молоді.

Інформація до статті

Тиждень безпеки дитини та об’єктового тренування

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологія з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Дюймовочка

Весна. Пора пробудження природи від зимового сну. Час відновлення, краси та розквіту. Наша шкільна родина прагнула по-особливому зустріти весняну пору року. Тому і виникла ідея провести свято «Дюймовочка».

Я писала писаночку...

Незабаром у Рівному  розпочнеться загальноміськийський фестиваль писанок. Саме для участі в цьому святі учні Рівненського НВК №2 «Школа-ліцей»  упродовж двох тижнів створювали справжній витвір мистецтва, писанку.  Така почесна місія випала випускникам.