• Переглядів: 1 419

Загальношкільні збори 2018

У вересні 2018 року в приміщенні актової зали школи відбудуться загальношкільні батьківські збори, на яких буде обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в школі та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей

Звіт директора НВК №2 "Школи-Ліцей" - 2018

Звіт директора НВК №2 "Школа-Ліцей" за 2017-2018 навчальні роки та перспективи навчального 2018-2019 року.

• Переглядів: 5 855

Свято "Перший дзвоник" 2018

Категорія: Головна / Навчання

Перший дзвоник — традиційне свято школярів, які розпочинають навчання. Перший дзвінок для одних пролунає вперше, а для інших - востаннє і поставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
Перший дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. На урочистій церемонії виступлять гості, директор, перші вчителі, батькі, вітання першокласникам, напутнє слово для учнів 11-х класів.

Початок 01.09.2018 о 09-00.

Інформація до статті

Успішна реалізація програми «Демократична школа»

Категорія: Головна / Демократична Школа

26 – 27 червня 2018 року представники НВК №2 Школа – Ліцей міста Рівного отримали сертифікат, що засвідчує успішну реалізацію Програми «Демократична школа» 2017-2021. На конференції у Києві представники кращих шкіл України, а це 42 навчальних заклади, ділились своїми напрацюваннями, успішною реалізацією шкільних проектів з метою запровадження демократичних змін у школі.

День чотирнадцятий - «Закриття табору» - 15 червня 2018 року

Категорія: Головна / Табір

Традиційно закриття табірної зміни відбулося святковим концертом. Діти продемонстрували один з найкращих художніх номерів на сцені від свого загону. Вихованці табору проявили креативність створюючи колажі та фотозвіт. Сподіваємося, що відпочинок у таборі став для дітей чудовою нагодою знайти нових друзів, активно, весело та пізнавально провести всій час.