День 14 - ПРОЩАВАЙ, "УСМІШКО"! - 13.06.2019

Категорія: Головна / Табір

Святковим і водночас сумним дійством стало закриття табірної зміни. Діти всіх гуртів ретельно підготувались до виступу. Яскраві посмішки прикрашали маленькі обличчя, а в очах помітні були нотки суму. Однак, літо продовжується. До нових зустрічей з «Усмішкою»!

День 13 - ПІСЕННИЙ ДЕНЬ - 12.06.2019

Категорія: Головна / Табір

Сьогодні табір «Усмішка» був сповнений музики та пісень. Наші мовні гурти здобували все нові перемоги на сцені Міського парку відпочинку та культури у пісенно-танцювальних батлах. А ми наповнили шкільне подвір’я мелодіями українських пісень.

День 12 - ПІЖАМНА ВЕЧІРКА - 11.06.2019

Категорія: Головна / Табір

Інтригуюча подорож у світ мультфільмів в кінопалаці «Україна» захопила вихованців пришкільного табору «Усмішка». Діти отримали неймовірне задоволення і втіху від знайомства з домашніми улюбленцями та пізнали їх секрети.

День 11 - МИ ТАЛАНОВИТІ - 10.06.2019

Категорія: Головна / Табір

Сьогодні вихованці табору мали нагоду здійснити віртуальну подорож у міжкосмічному просторі під куполом планетарію. З новими враженнями після обіду демонстрували свої таланти на сцені. А завтра нова мандрівка...

Свято "Останній дзвоник" 2019

Зовсім скоро в багатьох українських школах пролунає останній дзвінок. Так, випускники востаннє одягнуть шкільну форму і відвідають навчальні заклади, в яких вони провели багато років.