Інформація до статті
  • Переглядів: 63

Ось і пролунав останній дзвінок.....

Категорія: Головна


3 червня у НВК №2 “Школа-Ліцей” пролунав останній дзвінок для наших учнів. У такий нелегкий час ми зуміли провести свято, нетрадиційну лінійку, для наших випускників 4, 9, 11 класів. Хвилювання переповнювали сьогодні усіх, хто був присутній, лунали слова вдячності, помітний смуток та радість наповнили серця кожного учня. 

Інформація до статті
  • Переглядів: 49

1 червня - День захисту дітей

Категорія: Головна


Діти - це наше майбутнє, гордість нації. Недарма саме 1 червня пролунав останній дзвінок для 1-3 класів у НВК №2 “Школа-Ліцей”, який був приурочений до свята радості та надії. Незважаючи на складну ситуацію в державі, ми з великим задоволенням допомогли вчителям молодшої ланки зустрітися та провести свято останнього дзвоника для наймолодших школярів, подарувати радість зустрічі та обіймів. 

Інформація до статті
  • Переглядів: 51

Завали та обстріли! Що робити?

Категорія: Головна


Чи знає кожен із нас, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, життя учнів, співробітників,  рідних і близьких?  Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної  ситуації, знаючи правила, якщо практично ніколи не тренувалися?

Інформація до статті
  • Переглядів: 331

Оголошується набір учнів до 10-11-х класів

Категорія: Головна


До уваги батьків та учнів!

Оголошується набір учнів до 10-х та 11 класів з такими профільними предметами...
Інформація до статті
  • Переглядів: 48

Онлайн чележ “Одягни Вишиванку”

Категорія: Головна


Цьогоріч свято припадає на 19 травня. Всесвітній день вишиванки відзначають щорічно у третій четвер травня не лише в Україні, але й у світі. Через війну немає змоги піти у вишиванці на роботу чи на навчання, зате можна одягнути її вдома, зробити світлину та викласти у соцмережі. 

Інформація до статті
  • Переглядів: 152

«Великодня писанка»

Категорія: Головна


Напередодні великого свята Воскресіння Господнього в НВК №2 «Школа-Ліцей» незважаючи на тяжкий стан та  війну в державі, учні закладу підготували святкову виставку під назвою «Великодня писанка».

Назад Вперед