Інформація до статті

Успішна реалізація програми «Демократична школа»

Категорія: Головна / Демократична Школа

26 – 27 червня 2018 року представники НВК №2 Школа – Ліцей міста Рівного отримали сертифікат, що засвідчує успішну реалізацію Програми «Демократична школа» 2017-2021. На конференції у Києві представники кращих шкіл України, а це 42 навчальних заклади, ділились своїми напрацюваннями, успішною реалізацією шкільних проектів з метою запровадження демократичних змін у школі.

День чотирнадцятий - «Закриття табору» - 15 червня 2018 року

Категорія: Головна / Табір

Традиційно закриття табірної зміни відбулося святковим концертом. Діти продемонстрували один з найкращих художніх номерів на сцені від свого загону. Вихованці табору проявили креативність створюючи колажі та фотозвіт. Сподіваємося, що відпочинок у таборі став для дітей чудовою нагодою знайти нових друзів, активно, весело та пізнавально провести всій час.

День тринадцятий - «Ми - діти України» - 14 червня 2018 року

Категорія: Головна / Табір

Активні та неординарні діти пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» 14 червня 2018 року взяли участь у загальноміському флешмобі «Ми – діти України», який відбувся у міському парку імені Т.Г. Шевченка. Серед учасників панував піднесений настрій та патріотичний дух. Продовженням запального дня стали танцювальні бої  «You like to move». Вихованці та керівники загонів майстерно продемонстрували свої вміння у танцях. Фантастичний запал підкорив глядацьку аудиторію так, що ніхто не зміг всидіти на місці та долучився до завзятих танців у залі.

День дванадцятий - «Піжамна вечірка» - 13 червня 2018 року

Категорія: Головна / Табір

Пришкільний табір «Усмішка» не припиняє дивувати, адже не часто влаштовують у школі піжамну вечірку. Яскраве вбрання, кумедні шкарпетки і найближчі друзі – це все що потрібно для super-party. Розважались по-різному – співали колисанки, танцювали, влаштовували дефіле у піжамах та бої подушками.

День одинадцятий - «Майстерня Ксенії Осадчої» - 12 червня 2018 року

Категорія: Головна / Табір

А у пришкільному таборі «Усмішка» конкурс еко-моди «Майстерня Ксенії Осадчої». Діти власноруч виготовляли неповторні вишукані еко-костюми та демонстрували їх на сцені. Усі моделі були неординарними та неперевершеними. У залі царювали радість, захоплення, вболівання один за одного  та щирий подив від витворів маленьких стилістів.