Разом з власної волі з 1919 року

З метою виховання у підростаючого  покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, національної свідомості та почуття патріотизму, з нагоди відзначення Дня Соборності України у Рівненському НВК№2 «Школа-Ліцей» було проведено арт-моб «Україна Єдина». Діти розмальовували ілюстрацію з антистрес-розмальовки - велику заквітчану карту України.

Відродження українських традицій

Любити свою країну – означає не просто жити в ній, але й шанувати українські звичаї та традиції, вивчати історію та культурне надбання народу. Українське Різдво має особливо багаті, цікаві та поетичні традиції, такі як вітання колядками на різдвяні свята, театральні дійства та вуличні вертепи.
16–17 січня на майдані незалежності нашого міста проходив фестиваль вуличних вертепів та вуличних музик «Нова радість стала». Впродовж двох днів художні колективи з усіх шкіл міста вітали глядачів колядками.

Інформація до статті

ТОП в освітньому середовищі МійКлас (РЕЙТИНГИ УЧНІВ)

Категорія: Навчання

Електронна освітня платформа «МійКлас» пропонує широкий спектр матеріалів — завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках.

Місце у ТОПі закладів України, кращий учень закладу та кращий учень класу (грудень).

Інформація до статті

З НОВИМ 2020 роком - МИШКи :-)

З Новим роком! Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!

НОВОРІЧНА ДИСКОТЕКА

Новорічне свято – це, без сумніву довгоочікувана казка для всіх дорослих та дітей. 26 грудня у НВК№2 «Школа-Ліцей» відбулося цікаве новорічне дійство. Напередодні учні готувалися та прикрашали школу власноруч виготовленими сніжинками, а також за ініціативи шкільного учнівського самоврядування створили спеціальну новорічну фотозону, біля якої мали змогу пофотографуватися під час дискотеки та провести конкурс на найкраще новорічне селфі.