Інформація до статті
  • Переглядів: 69

Міжнародний день миру

Категорія: Головна


Традиційно 21 вересня  в Україні та усьому світі відзначають Міжнародний  день миру. “Мир”- таке коротке, але надзвичайно змістовне  слово, звучить по-різному на різних земних континенатах, але скрізь несе  прості одвічні цінності.  

Інформація до статті
  • Переглядів: 29

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Категорія: Головна


Булінг (цькування) – дії учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному чи сексуальному насильстві. Такі дії вчиняються стосовно дитини чи дитиною стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого може бути заподіяна шкода психічному чи фізичному здоров’ю потерпілого. Булінг може здійснюватись також із застосуванням засобів електронних комунікацій.Інформація до статті
  • Переглядів: 59

Групи підтримки

Категорія: Головна


Оголошення!

Щосереди в кабінеті 226 будуть працювати 
"Групи підтримки" (консультування, тренінги (за запитом), засідання супервізійної групи) для всіх учасників навчального процесу. 


Інформація до статті
  • Переглядів: 88

Батьківське самоврядування

Категорія: Головна


07 вересня у Рівненському ліцеї №2 відбулася зутріч директора навчального закладу з батьківським  самоврядуванням.  У Під час зустрічі було обговорено низку актуальних питань, а саме: готовність укриття, форми проведення уроків, алгоритм евакуаційних дій на час очного навчання. Усі присутні на зборах мали можливість озвучити свої запитання та пропозиції, а також разом з адміністрацією оглянути укриття.

Інформація до статті
  • Переглядів: 38

Все, що потрібно знати...

Категорія: Головна

Інформація до статті
  • Переглядів: 47

29 серпня - пам’ятний день

Категорія: Головна


29 серпня згадуємо та вшановуємо захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, сувернітет і територіальну цілісність України, за вільне майбутнє нашої держави. У цей день ми провели зустріч із нашими майбутніми випускниками, учнями 11 класів, та схилили голови у хвилину мочання в знак вічної пам’яті про наших героїв. До зустрічі долучилися п’ятикласники, які вшанували загиблих символічними квітами - соняхами.

Назад Вперед