• Переглядів: 5 406

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 10.02.2021 року №42-осн. прийом заяв та документів для зарахування дітей до першого класу розпочнеться з 01 квітня по 30 травня 2021 року.

Замітки до статті: 1 клас

Вітаємо переможців конкурсу...

Вітаємо переможців обласного дистанційного конкурсу читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя».

Мазуркевич Анну - I місце;
Дячук Софію, Матюхіна Романа, Мумінову Сайде-Ені, Рогозянську Наталію - II місце.

Здоров’я без сорому

ГО «Дівчата» за підтримки UNICEF реалізує всеукраїнську освітню програму із підвищення обізнаності з основ здоров’я та гігієни для учнів 5-11 класів «Здоров’я без сорому».
Наш освітній заклад взяв участь у цьому проєкті та організував учнів 5-6 класів для прослуховування 45-хвилинної лекції «Здоров’я без сорому» на території навчального закладу 24 та 25 березня.

Учнівський парламент 2020-2021

Категорія: Учнівське самоврядування / Учнівський парламент

Молоде покоління також є громадянами. Вони мають право голосу та можуть висловити міркування, що впливають на них та їх оточення. Це також включає їх життя в школі. Механізми, що дають змогу учням впливати на життя в школі, не тільки допомагають молоді застосовувати свої права, а й також допомагають навчатись демократичним процесам. Однак ці механізми можуть бути й предметом дискусії. Дехто думає, що для кожної школи важливо мати свій окремий учнівський парламент, інші вважають, що це не важливо, а існують шляхи створення можливостей для учнів брати участь у житті своєї школи.

Міні – міс школи 2021

Категорія: Головна / Дозвілля

У НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний, приурочений до 8 березня, конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2020-2021». Учасниці були учениці  5-7 класів. Усі вони проявили  себе як справжні юні красуні, талановиті та креативні. Членам журі було важко обрати серед 11 чарівних претенденток найкращу... Але після проведення додаткового конкурсу вибір було зроблено!!!
Інформація до статті

«В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя»

Категорія: ---

В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди-світочі, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Для українців такими світочами, без сумніву, є Тарас Шевченко, Леся Українка. У кінці лютого - на початку березня в закладі пройшов онлайн-конкурс читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя».