Інформація до статті
  • Переглядів: 46

"Збережи життя"

Категорія: Головна


До Дня Соборності України об’єднана команда рівненських волонтерів ініціює благодійну  міську акцію "Збережи життя". З 20 січня по 1 лютого учні мають можливість задонатити 100 гривень та взяти участь у розіграші головного призу 14 iPhone  та багатьох інших подарунків. Всі призи для розіграшу надані безкоштовно благодійниками: мережею магазинів iSpot, Торгово-розважальним центром "Happy Mall", кінотеатром "Kino-Domino" Рівного та іншими.

Інформація до статті
  • Переглядів: 83

День Соборності України (2023)

Категорія: Головна


З нагоди Дня Соборності України, який відзначаємо 22 січня, учні  Рівненського ліцею №2 спільно з Рівненським ліцеєм "Український" організували живий ланцюг злуки, об’єднавши молодшу та середню ланки двох навчальних закладів. Діти, взявшись за руки, гучно та весело заспівали пісню "Ой у лузі червона калина...". Шкільний парламент підготував для 3-4 класів інформаційну гру з патріотичними пазлами, а класні керівники провели виховні заходи до Дня Соборності.

Інформація до статті
  • Переглядів: 58

Я класний керівник

Категорія: Головна


10-11 грудня у Рівненському ліцеї №2 практичний психолог Мар’яна Стохід провела навчальне та пізнавальне заняття для класних керівників молодшої, середньої та старшої школи тренінг "Я класний класний керівник". Метою та ціллю тренінгу стало шляхом колективної роботи вчителів з’ясувати, яким має бути класний керівник у сучасній школі, визначити елементи педагогічної майстерності сучасного класного керівника.

Інформація до статті
  • Переглядів: 97

День Святого Миколая (2022)

Категорія: Головна


Узимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Одне із них- день Святого Миколая, що відзначаємо 19 грудня. Учні молодшої ланки Рівненського ліцею №2  тепло та радісно зустрічали  святого Миколая, розповідали вірші, співали пісні, колядували, а за це  отримали солодкі подарунки. Миколай подарував дітям радість свята та у холі ліцею засвітив  кольоровими вогниками  красуню-ялинку.

Інформація до статті
  • Переглядів: 90

З добром у серці...

Категорія: Головна


Доброта та милосердя - два крила, на яких тримається людство. У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого болю.

Інформація до статті
  • Переглядів: 96

Андріївські вечорниці (2022)

Категорія: Головна


Андрія - одне з найвеселіших зимових свят. Вже традиційно  у Рівненському  ліцеї №2  влаштовують гуляння до дня Андрія Первозванного - Андріївські вечорниці. Шкільний учнівський парламент провів тематичний квест для п’ятикласників, класні керівники  організували спільне ліплення вареників для учнів старших класів.

Назад Вперед