Інформація до статті

Різдвяна композиція 2020 (2021)

Зима - казкова пора, особливо коли починається цикл новорічних свят .
У вестибюлі НВК  №2 «Школа-Ліцей»  розташувалася казково-святкова Новорічна композиція. Усі вироби створили учні 1-4 класів з допомогою батьків. Вона не лише прикрашає приміщення школи, а й додає особливого настрою та створює позитивну атмосферу.

Скажемо «НІ» - булінгу

Булінг! Ще недавно невідоме для нас слово, а тепер кожен знає, що це - цькування або ж дії, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Андріївські гуляння - 2020

Для учнів НВК №2 «Школа – Ліцей»свято Андрія особливе,тому що воно традиційне. Чому традиційне? Його святкування це не лише весело проведений час, а й зв’язок з минулим, не лише цікаві квести, а відтворення традицій нашого народу. А до того ж наш директор Андрій.  Учні нашої школи особливо люблять відзначати це свято. П’ятикласники залюбки беруть участь  у квест, відвідують цікаві тематичні станції, виконують завдання та перемагають у конкурсах. Старші учні - дев’ятих класів - ліплять варенички з сюрпризами, класні керівники вчать замішувати тісто та робити вареники. У них це чудово виходить.

Кольоровий день? Що це?

Грудень .... сіре небо, сірі дерева, сірі будинки, сіре все навколо. Так, тільки не у стінах НВК №2 «Школа-Ліцей».
2 грудня учні початкових класів розфарбували все у жовто-помаранчевий - колір сонечка, тепла і гарного настрою. Діти та вчителі мали жовто-помаранчеве вбрання, чи аксесуар. Усі були дуже яскраві та наповнені позитивом, наче Сонечка, які  один одному дарували позитив і чудовий настрій.

Профілактична бесіда з підлітками

Інспектори ювенальної превенції Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області старший лейтенант Поліщук Олеся Андріївна та старший лейтенант Драка Олександр Валерійович провели профілактичну бесіду з учнями 5-6-х класів у закладі НВК №2 «Школа-Ліцей» 10 грудня.

Наші привітання з Днем збройних сил України

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році. На ЗСУ, як відомо, покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Військо забезпечує стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного та підводного простору держави.