Інформація до статті
  • Переглядів: 298

Проєкт "Мріємо та діємо"

Категорія: Головна / Їдальня / Учнівський парламент


"Успішна школа через ефективне шкільне самоврядування". В рамках проєкту "Мріємо та діємо" та впроваджується за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з "Будуємо Україну разом" (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSRUkraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та ZincNetwork. Відбувся тренінг, де представники учнівського парламенту мали змогу представити свій проєкт "Їдальня моєї мрії".

Інформація до статті
  • Переглядів: 905

День Вчителя 2021

Категорія: Головна / Учнівський парламент


Традиційно, в першу неділю жовтня, українці святкують день вчителя. А хто для тебе вчитель? Педагог, наставник, друг чи звичайна пересічна професія? Бути вчителем завдання не з простих, адже не кожному до снаги знайти розумний баланс між  вихованням у дитині загальнолюдських якостей і подачею необхідних знань. Саме тому вчитель, це на сам перед, Людина з великої літери!

Інформація до статті
  • Переглядів: 1 382

Фуд-челендж - "Здорове харчування"

Категорія: Головна / Учнівський парламент


Рівненський навчально-виховний комплекс №2 "Школа-Ліцей" став учасником  Фуд-челенджу в рамках програми Healthy Schools ГО Центр «Розвиток КСВ».
Цей челендж присвячений темі "Здорове харчування" і триватиме чотири тижні - з 26 квітня по 24 травня.
Інформація до статті
  • Переглядів: 762

Учнівський парламент 2020-2021

Категорія: Учнівське самоврядування / Учнівський парламент


Молоде покоління також є громадянами. Вони мають право голосу та можуть висловити міркування, що впливають на них та їх оточення. Це також включає їх життя в школі. Механізми, що дають змогу учням впливати на життя в школі, не тільки допомагають молоді застосовувати свої права, а й також допомагають навчатись демократичним процесам. Однак ці механізми можуть бути й предметом дискусії. Дехто думає, що для кожної школи важливо мати свій окремий учнівський парламент, інші вважають, що це не важливо, а існують шляхи створення можливостей для учнів брати участь у житті своєї школи.
Інформація до статті
  • Переглядів: 3 828

Учнівський парламент 2016-2017

Категорія: Головна / Учнівський парламент