» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 12.06

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 12.06

Категорія: Головна / Табір

«День 9»

А на дев’ятий день загони «Фіксики» та «Сімейка» відвідали пожежну частину №1 міста Рівного, де було проведено профілактичну бесіду, як потрібно поводитися під час грози, коли ти на вулиці, що не можна балуватися сірниками. Згодом рятувальники провели екскурсію для діток в гаражі пожежної частини, продемонстрували пожежні машині та інвентар, розповіли про небезпечну роботу вогнеборця.
Павло Балясніков, учень 10-Б класу, волонтер загону «СІМЕЙКА»

Екскурсія для дітей у пожежну частину дала досить плідний результат. Школярі почули багато цікавої та пізнавальної інформації,а саме – дізналися правила пожежної безпеки. Вони захоплено відповідали на питання екскурсовода, відгадували загадки. Також дітям дали можливість побачити пожежну техніку та навіть постати в образі рятівника, оглядаючи пожежну машину.
Екскурсія справила на дітей чудове враження, вони захопились цією професією та мужністю рятувальників.

Катерина  Сафонова, учениця 10-Б класу, волонтер загону «ФІКСИКИ»

Вихованці пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 12 червня 2015 року перетворилися у фантастичних звіряток, прекрасних фей, незвичайних квіточок, войовничих  піратів,  кумедних монстриків та інших чудернацьких істот під час арт-мобу «Веселий боді-арт». Старшокласники-волонтери допомогли малечі перетворитися у феєричні, непередбачувані та екстравагантні образи. А яскраві посмішки та осяйні погляди роблять розмальовані обличчя ще прекраснішими та виразнішими персонажами.

Гребенюк О.М., педагог-організатор

Сьогодні загін "Lucky” мав насичений творчо-спортивний день. Спочатку ми повторили необхідний лексичний матеріал на тему "Мy body. Colours around me” та розпочали фантастичну підготовку до веселого конкурсу "Funny Body-Art”.  Під супровід веселих англійських пісень учні не на жарт захопились цим творчим завданням, оскільки полюбляють вивчати англійську мову у такий невимушений і цікавий спосіб.
А далі ми продовжили свій робочий день у вирі спортивних змагань «Козацькі забави». Вихованці швидко ввійшли в азарт гри, оскільки були переможцями чи не на кожній станції. Результат — всі пішли додому задоволені і щасливі!

Добродій Ю.О., вихователь загону «Lucky»

Спортивно-розважальне свято «Козацькі забави» відбулося 12 червня2015 року. Свято козачків та козачок пришкільного табору «Усмішка» вдалося  на славу. Було чимало цікавих та захопливих конкурсів на спритність, ситу й рівновагу.
Забава була просто неймовірноа   Це потрібно  бачити з яким ентузіазмом виконували усі завдання та долали перешкоди вихованці «Усмішки». У цій  атмосфері  азарту і веселого сміху народжувались  нові сміливці та спритники, відчувався  дух  згуртованості, дружби, взаємопідтримки.

Гребенюк О.М., педагог-організатор