» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 15.06

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 15.06

Категорія: Головна / Табір

«День 10»

Сьогодні загони «Freunde» та «Coca-cola» пришкільного табору «Усмішка» відвідали фестиваль естафет «Спорт для всіх», який був проведений Національним олімпійським комітетом України. Діти брали  активну участь у різних конкурсах. Переможці були нагороджені дипломами та подарунками. Впродовж нашого жвавого дня ми переглядали мультфільми. А також попрацювали над лексикою за темою «Спорт», яку використовували в комунікативних іграх німецькою мовою.

Ляшук О.В.Вихователь загону «Freunde»

Як виявилось, понеділок абсолютно не є важким днем для щасливчиків із загону "Lucky”, які вже зранку знали чого хочуть досягти. Отже, наш день ми розпочали із дискусії стосовно вибору англомовного кліпу для інсценізації, після чого активно провели репетиції із вокалу та хореографії. Тепер наші діти співають як британські зірки Ylvis
Але на цьому цікаве і продуктивне вивчення англійської мови не закінчилось, але ми активно готуємось до драматичної постановки «Cinderella».  Що в нас із цього вийшло — побачите зовсім скоро!
Наприкінці понеділка ми приєднались до загальношкільного заходу "Експрес”, де проявили свої здібності у малюванні, співах, киданні м'яча та розгадуванні загадок. Вдале завершення дня!

Добродій Ю.О., Романчук С.О., вихователі загону "Lucky”

Шукати красу всюди, де тільки можна її знайти, і
дарувати її тим, хто поруч з тобою. Для цього і живу на світі.
Алессандро Д'Авенія

Цікаво та весело проходить дозвілля у пришкільному таборі «Усмішка» у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей». Сьогодні, 15 червня,  вихованці долучилися до креативного арт-мобу «Зроби своє життя барвистим» – виготовлення з каменю кольорових жучків. Діти втілювали свої найяскравіші, найоригінальнішіі ідеї та фантазії, оживляючи цей твердий матеріал. Ми переконалися, прекрасне можна зробити з будь-чого, потрібно лише велике бажання і обов’язково буде відмінний результат. Красиві речі створює людина і, як наслідок, вони приносять задоволення і хороший настрій.

«Експрес»

Вихованці пришкільного табору «Усмішка» з нетерпінням чекали гру «Експрес». І ось, коли настав цей довгоочікуваний момент 12 червня 2015 року всі загони отримали маршрутні листки з картами шляху проходження і завданнями, вони вирушили долати кумедні перепони, які викликали захват і веселощі.
Мета команд – пройти якомога швидше свій шлях і виконати всі завдання, набравши максимальну кількість балів. А учасники  могли випробувати себе на ерудицію, кмітливість, комунікативність, художні, спортивні, співочі, танцювальні та акторські вміння на таких станціях: «Співалка», «Танцювалка», «Ляпотуха», «Показуха», «Стрибалка», «Відгадалка», «Малювалка», «Попадалка».
Усі загони продемонстрували неперевершеність та майстерність вирішення завдань, тому кожен здобув перемогу на тій чи іншій станції,  кому що вдалося зробити якнайкраще. Вітаємо наших конкурсантів:
1) «Фіксики» здобули перемогу на станції «Стрибалка»;
2) «Сімейка» – на станції «Ляпотуха»;
3) «Левенята» – на станції «Попадалка»
4) «Дружба»  – на станції «Відгадалка»;
5) «Coca-cola» –  на станції «Малювалка»;
6) «Stars» –  на станції «Танцювалка»;
7) «Lucky»  – на станції «Співалка».
Переможцем гри «Експрес» став загін, який набрав найбільшу кількість балів на всіх станціях, «Сімейка».
Хай Ваша кмітливість завжди стає у пригоді та допомагає знайти рішення будь-яких життєвих ситуацій!

Гребенюк О.М., педагог-організатор