«Міс школи – 2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Наприкінці березня у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» відбудеться шкільний конкурс краси  та таланту «Міс школи – 2019».

Зустрічатимуть Вас
20 березня о 14:00 (актова зала)

«Міні-міс школи 2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми та перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку та любов. Тому 5 березня у НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2019». 23 учасниці 5-7 класів змагалися між собою, щоб серед усіх обрати лише одну: найкрасивішу, найелегантнішу та найталановитішу.

Феєрична осінь - 2018

Категорія: Головна / Конкурси

Осінь – прекрасна пора року, яка багата на різнобарв’я. Вона зачаровує своєю красою, тому саме восени в Рівненському НВК № 2 учнівським парламентом організовується традиційний конкурс-виставка ікебан та дарів природи під назвою "Феєрична осінь" (08-09.10.2015 р.). Учні мали змогу презентувати свої вироби із природніх матеріалів.

• Переглядів: 2 365

Художній конкурс-виставка - 2017

«Art-School»

До уваги всіх талановитих художників!!!
В НВК №2 "Школа-Ліцей" оголошено конкурс-виставку...

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО

«Міс школи – 2017»

«Краса й талант»

Наприкінці березня у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» відбувся шкільний конкурс краси  та таланту «Міс школи – 2017». Така ж сонячна погода, як надворі, була і у залі, так як найкрасивіші та найталановитіші дівчата радували усіх своїми посмішками.