У мандри вирушаємо - ЗБІР 2021

Категорія: Головна / Конкурси

Ось уже 12 років поспіль учні 3-4 класів Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» мають чудову нагоду активно відпочити у гарному лісі с. Козлин, позмагатися між собою у силі, витривалості й спритності та отримати море позитивних вражень від свята.

Виставка «Великодня писанка»

Категорія: Головна / Конкурси

У кожній українській родині знають, що Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят.
Дорослі і малі із настанням весни чекають цього свята.
Учні 1-4 класів НВК №2 «Школа-Ліцей» підготували святкову виставку під назвою «Великодня писанка». На передодні світлого свята Пасхи учні та батьки створювали неповторні  великодні писанки, віночки, кошики. Вестибюль школи майоріє барвами, які підіймають настій в очікуванні свята Воскресіння Господнього.

• Переглядів: 4 960

Шкільний фотоконкурс "Запам'ятай цю мить" - 2019

Категорія: Головна / Конкурси

В нашому житті трапляється дуже багато цікавих моментів про які важко розказати та описати. Але якщо у вас є фотоапарат… Краще один раз побачити ніж від багатьох почути. У нашому закладі проходить традиційний фотоконкур. Всі учасники можуть подати свої фотошедеври.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО

• Переглядів: 1 282

Конкурс краси і грації «Міс школи-2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Щорічно навесні у НВК №2 «Школа-Ліцей» проводиться конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю.
Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.

• Переглядів: 1 251

«Міні-міс школи 2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми та перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку та любов. Тому 5 березня у НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2019». 23 учасниці 5-7 класів змагалися між собою, щоб серед усіх обрати лише одну: найкрасивішу, найелегантнішу та найталановитішу.

Феєрична осінь - 2018

Категорія: Головна / Конкурси

Осінь – прекрасна пора року, яка багата на різнобарв’я. Вона зачаровує своєю красою, тому саме восени в Рівненському НВК № 2 учнівським парламентом організовується традиційний конкурс-виставка ікебан та дарів природи під назвою "Феєрична осінь" (08-09.10.2015 р.). Учні мали змогу презентувати свої вироби із природніх матеріалів.