Вихованці Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей», призери міського конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», Ковальчук Олександр, учень 11-Б класу, та Вакулюк Андрій, учень 11-В класу, щиросердно вітали учасників семінару «Школа методичної майстерності завідувачів міських, районних методичних кабінетів, центрів» патріотичною кантатою «Для нас», демонструючи свої декламаторські таланти та ораторське мистецтво.







