День п'ятий - 02.06.2017

«Веселий потяг»

Англомовний  загін «Little foxes» пришкільного табору «Усмішка» вирушив у літню подорож парком «Веселий потяг». Вони взяли участь у міському квесті-грі, присвяченому Дню захисту дітей. Малечі сподобалося виконувати цікаві завдання на різних станціях, а найбільше захопили «Показуха», «Вежа», «Пісенна».

День четвертий - 01.06.2017

Категорія: Головна / Табір

«Мир у світі – найголовніше...»

Англомовний загін «Little foxes» презентував НВК №2 у міських заходах до Дня захисту дитини. Софія Скварук, учасниця цього ж загону, виступила зі своєю концертною програмою, але найбільше всіх вразила пісня «Smile».

День третій - 31.05.2017

«Святкове відкриття табору»

Святкове відкриття пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» відбулося 31 травня 2017 року. Це святкове дійство, до якого сумлінно готувалися усі загони та їх керівники. Учні переконані, що саме тепер стартують літні канікули  на повну силу. Цього річ «Усмішка» має найбільшу кількість загонів, аж 10!!! Отже, популярність табору зростає.

День другий - 30.05.2017

Категорія: Головна / Табір

«Спорт – здоров’я, сила й міць»

Відмінний спосіб підбадьоритися і отримати заряд життєвих сил — ранкова зарядка. Саме так розпочинається кожен день у вихованців пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей». Молодші школярі цілковито відтворюють усі рухи за старшокласниками й вихователями-спортсменами та намагаються внести свої нововведення, які підкреслюють їхній піднесений настрій та готовність до активного, яскравого, незабутнього табірного дня.

День перший - 29.05.2017

«Відкриття табору»

Літо!!! Незабутній час ігор, забав, спілкування, свободи у виборі занять, поповнення, витрачених за навчальний рік, сил, відновлення здоров’я. Учні 1-5 класів Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 29 травня 2017 року з нетерпінням чекали початку роботи пришкільного табору «Усмішка».