НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » «Писанкове мереживо»

«Писанкове мереживо»

Категорія: Головна / Дозвілля / Акції / Конкурси

«Писанкове мереживо»

Великдень… Споконвіку українці готуються до цього духовного світлого торжества. Як справжні господарі своєї оселі, вихованці Рівненського  НВК №2  «Школа-Ліцей» прибрали школу і з чистими думками та піднесеним настроєм прикрасили шкільне дерево, подароване випускниками. Напередодні  школярі 5-8 класів виготовили на уроках  трудового навчання (обслуговуючої праці) великодні  неординарні писанки та тематичні вишивки. Старшокласники створили «Писанкове мереживо», яким любуватиметься вся школа і з нетерпінням чекатиме Господного Воскресіння.  Пасхальні сувеніри з великим задоволенням діти виконували різними техніками: квілінг, декупаж, а також оздоблювали стрічками, штучними квітами, лляними нитками та зернами кави. За основу брали природні матеріали – яєчну шкарлупу (техніка декупаж) та дерев’яні заготовки. Найбільш  кропіткою  для учнів була робота –  виплітання кісок із лляних ниток.

Вироби вихованців НВК № 2 будуть представлені на Благодійній ярмарці 09.04.2015 року.
06.04.2015 року випускників буде залучено до арт-мобу «Великодні барви», роботами яких буде прикрашене великоднє Дерево випускника.

Гребенюк О.М., педагог-організатор