» » Профорієнтаційна зустріч учнів

Профорієнтаційна зустріч учнів

Категорія: Головна / Навчання / Учнівське самоврядування

«Інституту права»

У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» змістовною та пізнавальною була профорієнтаційна зустріч учнів із заступником директора з навчально-методичної роботи навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування Інною Володимирівною Міщук. Одинадцятикласників найбільше зацікавили  спеціалізації (юридична журналістика, цивільно-правова), напрями «Правознавство», «Документознавство та інформаційна діяльність» та обов’язкові для вступу іспити ЗНО (українська мова, історія України, математика). Представники інституту права презентували вихованцям НВК №2 матеріально-технічну базу, культурно-просвітницьку, виховну роботу та наукову діяльність, а саме – співробітництво та написання праць спільно з викладачами. Зал судових засідань, криміналістична лабораторія та спеціалізована електронна читальна зала привернули увагу старшокласників.

Профорієнтаційні зустрічі, на думку учнів, важливий чинник у виборі майбутньої професії, адже кожен з них прагне стати висококваліфікованим конкурентоспроможним фахівцем на вітчизняному та світовому ринках праці.

Гребенюк О.М., педагог-організатор