Інформація до статті

НАКАЗ про зарахування у 1 клас 2020-2021 н.р.

Категорія: Головна / Батькам

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

«Школа-Ліцей» №2 запрошує

Категорія: Головна / Навчання / Батькам

«День відкритих дверей»

Широко відкрив двері для майбутніх першокласників Рівненський НВК № 2 «Школа-Ліцей» 26 березня 2015 року . Учні 1-4 класів щиро вітали дошкільнят, демонструючи їм свої вміння та таланти.

УВАГА! ПЕРШОКЛАСНИК!!!

Категорія: Психологічна служба / Практичний психолог / Батькам

УВАГА! ПЕРШОКЛАСНИК!!!

Для дитини, інформація про школу зовсім не знайома та трішки страхітлива. Основна задача батьків майбутнього школяра, пояснити все про навчання. Сьогодні для вас я представляю кілька порад, які підготують дитину до школи.

Замітки до статті: Психолог, 1 клас

Інформація до статті

Як підготуватися до 1 вересня?

Категорія: Психологічна служба / Практичний психолог / Батькам

Пеший раз у 1 клас

Основні поради батькам у перший день навчання вашого школярика. У даній статті є кілька корисних порад які допоможуть вам та вашій дитині у перший день навчання.

Замітки до статті: Психолог, 1 клас