Інформація до статті

ТОП в освітньому середовищі МійКлас (РЕЙТИНГИ УЧНІВ)

Категорія: Головна / Навчання

Електронна освітня платформа «МійКлас» пропонує широкий спектр матеріалів — завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках.

Місце у ТОПі закладів України, кращий учень закладу та кращий учень класу (лютий).

Свято "Першого дзвоника" 2019

Категорія: Головна / Навчання

Добігає до свого календарного завершення прекрасна пора - літо, на зміну приходить осінь, а з нею і традиційне свято Першовересня. Перший дзвоник збирає на шкільному подвір'ї і гомінку малечу, і поважних учителів, і радісних випускників, і батьків.
НВК №2 "Школа-Ліцей" гостинно запрошує учнів (І та ІІ зміни), батьків та гостей на свято, яке відбудеться 02.09.2019 р. о 08.30 год.
2 вересня - повний робочий день.
Перший урок з учнями проведуть їхні класні керівники.

Адміністрація закладу

Пам’яті видатного поета

«Вільям Шекспір»

14 грудня 2016 року проведені уроки в 6-9-х класах, присвячені пам’яті  видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра.
У 10-11-х  класах організовані літературні читання.

Переможці ОЛІМПІАД (2016-2017)

Категорія: Навчання

«Наш ОЛІМП»

Щиро вітаємо призерів учнівських олімпіад 2016 року!
Ви показали найкращий результат, дякуємо вам за вашу наполегливу працю і терпіння.
Ми пишаємось вами! Бажаємо творчих успіхів, натхнення і подальших перемог!!!

Захист СМАРТФОНІВ та КОМП'ЮТЕРІВ від вірусів

Категорія: Навчання

«А Ви ЗАХИЩЕНІ...»

Чи можете Ви бути впевнені у своїй безпеці, при роботі з власними смартфонами та персональними комп'ютерами? Багато з Вас може відповісти: "А що, я ще не знаю про ВІРУСИ?!"

Переможці ОЛІМПІАД

«Наш ОЛІМП»

Щиро вітаємо призерів учнівських олімпіад 2015 року!
Ми пишаємось вами! Бажаємо творчих успіхів, натхнення і подальших перемог!!!