» » «Міс школи – 2015»

«Міс школи – 2015»

Категорія: Головна / Конкурси / Учнівське самоврядування

«Краса й талант»

Наприкінці березня у Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» відбувся шкільний конкурс краси  та таланту «Міс школи – 2015». Така ж сонячна погода, як надворі, була і у залі, так як найкрасивіші та найталановитіші дівчата радували усіх своїми посмішками. Цьогоріч учасниці презентували себе у таких виходах як, «Візитна картка», де вони представляли різні види спорту: баскетбол, теніс, бейсбол, бокс, футбол. Другим виходом дівчат на сцену був традиційний «Український танець»
Справжня дівчина має бути не лише красивою, але й талановитою, саме тому учасниці конкурсу готували номери, де вони демонстрували свій талант. Цьогоріч вони співали, читали монологи, вірші. Один з номерів найбільше вразив публіку – створення картини просто на сцені.
«Вихід у вечірніх сукнях» був найочікуванішим – красуні школи дефілювали вишукано та неперевершено.
Журі конкурсу складалось зі справжніх фахівців – цінителів жіночої краси, проте вибір був не з легких. Серед найкращих вибрати одну, яка гідна носити такий почесний титул, було й справді важко.
Але вибір зроблено.

Міс посмішка – Демянчук Оксана, учениця 10-В класу.

Міс фото – Ніколаєва Яна, учениця 10-В класу.

Міс глядацьких симпатій – Дарчик Анастасія, учениця 9-А класу.

ІІ віце-міс школи 2015 – Пундер Ангеліна, учениця 10-Б класу.

І віце-міс школи 2015 – Ткач Оленсандра, учениця 10-Б класу.

МІС ШКОЛИ – 2015 – ДОРОЩЕНКО ПОЛІНА, учениця 10-А класу.

Вітаємо усіх учасниць конкурсу!

Аліна Прохонюк, голова інформаційної комісії,
учениця 10-А класу