Міні – міс школи 2021

Категорія: Головна / Дозвілля

У НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний, приурочений до 8 березня, конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2020-2021». Учасниці були учениці  5-7 класів. Усі вони проявили  себе як справжні юні красуні, талановиті та креативні. Членам журі було важко обрати серед 11 чарівних претенденток найкращу... Але після проведення додаткового конкурсу вибір було зроблено!!!

Міс Школи 2021

Категорія: Головна / Дозвілля

Сьогодні зовсім юні учениці. Завтра випускниці та студентки.
Щорічно навесні у НВК №2 «Школа-Ліцей» проводиться феєричний конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю.
  • Переглядів: 4 891

Шкільний фотоконкурс "Запам'ятай цю мить" - 2019

Категорія: Головна / Конкурси

В нашому житті трапляється дуже багато цікавих моментів про які важко розказати та описати. Але якщо у вас є фотоапарат… Краще один раз побачити ніж від багатьох почути. У нашому закладі проходить традиційний фотоконкур. Всі учасники можуть подати свої фотошедеври.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО

• Переглядів: 1 112

Конкурс краси і грації «Міс школи-2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Щорічно навесні у НВК №2 «Школа-Ліцей» проводиться конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю.
Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.

Інформація до статті

Благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

Категорія: Головна / Акції

З 18 лютого по 1 березня в  Україні проходила ІV Всеукраїнська благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика». Основна мета акції – дати змогу проявити гуманне та відповідальне ставлення людей до безпритульних тварин  та звісно ж, нагодувати чотирилапих.
До акції долучились і учасники освітнього процесу Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Було зібрано корму та круп на 864 грн. Активісти учнівського самоврядування  передадуть усі смаколики до мисочок чотирилапих у притулок для тварин м. Рівного.

• Переглядів: 1 124

«Міні-міс школи 2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми та перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку та любов. Тому 5 березня у НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2019». 23 учасниці 5-7 класів змагалися між собою, щоб серед усіх обрати лише одну: найкрасивішу, найелегантнішу та найталановитішу.