• Переглядів: 3 433

Шкільний фотоконкурс "Запам'ятай цю мить" - 2019

Категорія: Головна / Конкурси

В нашому житті трапляється дуже багато цікавих моментів про які важко розказати та описати. Але якщо у вас є фотоапарат… Краще один раз побачити ніж від багатьох почути. У нашому закладі проходить традиційний фотоконкур. Всі учасники можуть подати свої фотошедеври.

ГОЛОСУВАННЯ РОЗПОЧАТО

Інформація до статті

Конкурс краси і грації «Міс школи-2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Щорічно навесні у НВК №2 «Школа-Ліцей» проводиться конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю.
Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.

Інформація до статті

Благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

Категорія: Головна / Акції

З 18 лютого по 1 березня в  Україні проходила ІV Всеукраїнська благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика». Основна мета акції – дати змогу проявити гуманне та відповідальне ставлення людей до безпритульних тварин  та звісно ж, нагодувати чотирилапих.
До акції долучились і учасники освітнього процесу Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Було зібрано корму та круп на 864 грн. Активісти учнівського самоврядування  передадуть усі смаколики до мисочок чотирилапих у притулок для тварин м. Рівного.

«Міні-міс школи 2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми та перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку та любов. Тому 5 березня у НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2019». 23 учасниці 5-7 класів змагалися між собою, щоб серед усіх обрати лише одну: найкрасивішу, найелегантнішу та найталановитішу.

• Переглядів: 2 240

Зустріч випускників 2019

Категорія: Головна / Дозвілля

Щороку, у НВК №2 гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на люті морози, глибокі намети снігу, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися  усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.

02 лютого 2019 року в актовій залі
Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей»
о 17:00 год. відбудеться зустріч з випускниками.
Щиро всіх запрошуємо!