» » «Студент року – 2015»

«Студент року – 2015»

Категорія: Головна / Конкурси

«Конкурсанти – студенти-філологи»

Радо вітали та презентували учні Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей»  02 квітня 2015 року учасників конкурсу «Студент року – 2015» факультету української філології Рівненського державного гуманітарного університету. Школярі написали та декламували поезії, адресовані  конкурсантці – майбутньому  учителю української мови та літератури, присвячували пісні, а особливо зачарувала всіх студентів, викладачів та гостей свята гра на саксофоні Мирончука Марка, учня 8-А класу. Вдячні вихованці щиро вболівали за свого вчителя.
Конкурсанти – студенти-філологи, які проходять педагогічну практику в різних школах Рівного. Однак, найбільше захоплень у глядачів викликали виступи двох учасниць, які презентували свою роботу в НВК №2 «Школа-Ліцей».