» » Сузір’я талантів

Сузір’я талантів

Категорія: Головна / Навчання

«Зірки шкільного Олімпу»

Рівненський НВК № 2 «Школа-Ліцей» 7 травня 2015 року привітав найталановитіших, найерудованіших, найактивніших учнів на щорічному святі школи «Сузір’я талантів».
Усі ми знаємо, як важко досягати успіхів у навчанні, адже для цього необхідно важко працювати ввесь рік, вірити у себе і у свої знання. Допомагали учням у цьому наші талановиті, творчі й компетентні  вчителі. Вони також  отримали нагороди за високий професіоналізм та відданість своїй справі. Відзначили подяками і батьків талановитих  учнів, адже любов та співпереживання близьких завжди додає віри у свої сили, натхнення, концентрації та допомагає знайти рішення складних питань. Учнівський парламент теж не був поза увагою, а нагороджений за ініціативність, креативність, рішучість, активну життєву позицію, вагомий внесок у формуванні іміджу школи.
Нагороджували талановитих учнів директор НВК №2 «Школа-Ліцей» Андрій Нагорний, заступники директора Лариса Верейко, Людмила Божок, Людмила Лукашенко та Ганна Ковальчук. Вони ж привітали «Зірок шкільного Олімпу» та вручили їм грамоти, а випускнику нашої школи,  який кілька років поспіль здобував найбільшу кількість перемог (з п’яти навчальних дисциплін), Дунаю Олесеві голова учкому Єлизавета Петрук презентувала сувенір від шкільного колективу символ мудрості та знання – сову.
На святі виступили і переможці кастингу «Школа має талант» у номінації «Найкращий співак» гурт «Україночки». Вони подарували глядачам натхненну та патріотичну пісню «Україна – це ти».  Також зачарували усіх глядачів гра на саксофоні Мирончука Марка, учня 8-А класу, східний танець Макарук Анни, учениці 1-Г класу, пісня «Одинадцятикласниця» у виконанні Єлизаети Петрук, учениці 11-В класу, Анастасії Власюк, учениці 5-Б класу, енергійні виступи ансамблю народного танцю «Полісяночка» та романтичний «Віденський вальс», який продемонстрували виховаці танцювального клубу «VIVA».
 Усі учні нашої  школи надзвичайно талановиті та активні особистості, хочеться лише побажати нашим зірочкам успіхів у навчанні та творчих досягнень.
Щиро вітаємо! Зичимо творчих злетів!

Журомська Діана, учениця 10-А класу,
член інформаційної комісії