» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 04.06

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 04.06

Категорія: Головна / Табір

«День 3»

Ранкова зарядка  - запорука вдалого дня!

Без здоров’я і мудрість незавидна, і мистецтво бліде,
і сила в’яне, і багатство без користі, і слово без сили.
Герофіл

Відмінний спосіб підбадьоритися і отримати заряд життєвих сил — ранкова зарядка. Саме так розпочинається кожен день у вихованців пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Молодші школярі цілковито відтворюють усі рухи за старшокласниками та намагаються внести свої нововведення, які підкреслюють їхній піднесений настрій та готовність до активного, яскравого, незабутнього табірного дня. Такі заняття не лише дарують бадьорість, енергію, запал, піднесення, а й надихають на корисні, ініціативні, творчі вчинки. Діти стають більш дієвими, витриманими, а педагоги-наставники задоволені їх роботою.

Урочисте відкриття пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 04 червня 2015 року – святкове дійство, до якого ретельно готувалися усі загони та їх керівники. Можна стверджувати, що саме тепер стартують літні канікули  на повну силу.
Усі загони продемонстрували свої неординарність та творчість, презентувавши назви загонів, речівки, девізи,  пісні та танцювальні номери. Яскравим та незабутнім був загін «Фіксики», непередбачуваним та оригінальним – «Сімейка», творчим та енергійним – «Левенята», товариським та запальним – «Дружба», екстравагантним та кмітливим – «Coca-cola», феєричним та екстраординарним –  «Lucky», вишуканим та ексцентричним –  «Stars», імпозантним та витонченим «Freunde». Учасники цікаво й креативно представили  загони, застосувавши свої не лише артистичні, а й лінгвістичні вміння – знання англійської та німецької мов (загони «Lucky», «Stars», «Freunde»).
Діти захоплено підтримували один одного та щиро вболівали за інших учасників. Зала сяяла від дружніх посмішок та іскристих поглядів маленьких оченят.

Весело та захоплююче проходять святкування у пришкільному таборі «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Дискотека 04 червня 2015 року, приурочена відкриттю табірної зміни, принесла чимало задоволення та втіхи.  Активні, бадьорі, енергійні та запальні дітлахи продемонстрували неабиякі танцювальні вміння та «викинули» в залу  чималий заряд позитивної енергії. Найбільше всім сподобався танцювальний флеш-моб під час виконання пісні «Черепаха», який подарував дітям хороший настрій та незабутні враження.

Діти пришкільного  табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» активно готуються до відкриття табірної зміни, яке відбудеться  04  червня 2015 року. Школярство малює емблеми, плакати загонів, складає загонові пісні, готує художні номери, адже кожен хоче якнайкраще продемонструвати  артистизм, вміння поводитися на сцені, вокальні та танцювальні вміння та дружність свого колективу.

Гребенюк О.М., педагог-організатор