» » "Мій одноліток із Сєвєродонецька..."
Інформація про статтю
  • Переглядів: 770

"Мій одноліток із Сєвєродонецька..."

Категорія: Головна / Дозвілля


«Свято разом...»

Хорошою звісткою для мене стало те, що з 09.04 по 15.04.2015 р. у нашій сім’ї відпочиватиме мій одноліток із Сєвєродонецька.
Звичайно, було багато переживань, підготовки до зустрічі гостя. Але тільки мені представили Володимира Чумака, учня 8-А класу Сєвєродонецької ЗОШ № 12 враз сумніви розвіялися. З перших хвилин, ще на залізничному вокзалі, я зрозумів, що мені з Володимиром буде цікаво і весело. Зі сльозами на очах наш гість перезнайомився з тими, хто його зустрічав з моєї сім’ї: з мамою, татом і мною. У тісних обіймах було відчутне тепло і відкритість до спілкування. Я одразу переконався, що ми потоваришуємо.
Мені було дуже цікаво дізнатися про життя в їхньому місті. Сєвєродонецьк дуже красивий та спокійний. Я зізнався, що з радістю побував би там.
Дорогою додому я та мої батьки розпитували Володимира про його сім’ю, друзів та уподобання. Виявилося, що ми маємо спільне хобі.
  
  

Наступного дня ми відправилися на екскурсію містом Рівне. Воно надзвичайно вразило східного гостя чистотою, затишком та красою. Найбільше йому сподобався Покровський собор, Володимира зачарувала архітектура, велич та одухотвореність цієї споруди.
Мого однолітка надзвичайно захопили наші звичаї святкування Пасхи, особливо підготовка до Великодня, освячення пасхальних кошиків вночі, тепле, щире спілкування з близькими та рідними впродовж свята, тому що вони проводять його менш традиційно.
За цей короткий проміжок часу я зумів знайти собі справжнього друга. Переконаний, ми продовжимо спілкування і він обов’язково ще не раз до нас завітає.
Демчук Назар, учень 8-А класу,
Журомська Діана, учениця 10-А класу, 
член інформаційної комісії

бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.