» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 03.06
Інформація про статтю
  • Переглядів: 1 055

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 03.06

Категорія: Головна / Табір


«День 2»

Активний та неординарний загін «Дружба» пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 03 червня 2015 року взяв участь у загальноміському флеш-мобі, приуроченому Міжнародному дню захисту дітей, який відбувся у міському парку імені Т.Г. Шевченка. Найбільше всіх глядачів вразила учениця 2-В класу  Скварук Софія задушевним виконанням пісні «Ми за мир». Серед дітей панував піднесений настрій та патріотичний дух.  
«Веселі нишпорки»

«…допомагаючи своїм дітям, вимагайте, 
щоб вони й самі собі допомагали. 
У них не буде ні твердого характеру, 
ні сили волі, якщо вони не навчаться 
долати перешкоди.»
Андре Моруа

У пришкільному таборі «Усмішка» 03 червня 2015 року неймовірно цікавими та непередбачуваними стали спортивні змагання між загонами «Весела сімейка» та «Фіксики» – подолання смуги перешкод «Веселі нишпорки». Діти докладали максимум зусиль, щоб пройти всі випробування та здобути перемогу.
  
  
Саме у таких змагальних іграх проявляється згуртованість, взаємодія, підтримка та дружба в дитячому колективі. Керівники загонів активно вболівали та підбадьорювали учасників спортивних змагань. Вихованці НВК 2 є справжніми «веселими нишпорками», тому що вони гідно долали перешкоди та отримували велике задоволення від гри.

Гребенюк О.М., педагог-організатор

 

бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.