» » Арт-моб «Великодні барви»

Арт-моб «Великодні барви»

Категорія: Головна / Акції / Учнівське самоврядування

«Писанкарська  символіка»

Пасха… Піднесене та довгоочікуване свято, до якого старанно готується весь християнський люд. Найголовнішими його атрибутами є великодні писанки та крашанки, але у сучасному світі вони дещо модернізувалися – і зараз розмальовані дерев’яні яйця є елеменами декору не тільки інтер’єру, а й подвір’я, вулиці, алеї тощо. Випускники Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 06 квітня 2015 року активно взяли участь у арт-мобі «Великодні барви». Самобутнім колоритом вирізнялися роботи старшокласників: гармонійним співвідношенням фарб, насиченістю кольорів, творчим поєднанням візерунків та національної писанкарської  символіки.

Писанки одинадцятикласників прикрашатимуть шкільне подвір’я, презентуючи свої мальовничі яскраві барвисті таланти, а згодом великоднє Дерево випускника.