» » «Уроки тверезості»

«Уроки тверезості»

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування

«Твереза Україна»

У квітня 2015 року для учнів 9-11 класів Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» координатор Всеукраїнського громадського руху «Твереза Україна», викладач собріології з Черкащини Юрій Григорович Оробець провів незвичайні уроки – «уроки тверезості». Юрій Григорович розповів що таке тверезість, які бувають види спиртних напоїв та пояснив їх вплив на організм людини, а особливо дитини. Усі дізнались чимало цікавих та нових фактів шкідливоcті алкоголю. Деяка інформація здивувала та викликала неоднозначне сприйняття.
Разом з учнями Оробець Ю.Г. проаналізував міфи, які існують в суспільстві, стосовно психоактивних речовин та їх впливу на людину, визначив переваги здорового способу життя, довів, що зловживання цимм речовинами є шкідливою соціально-психологічною програмою, яку можна при бажанні змінити.
Ці уроки пройшли дуже енергійно, жваво та активно. Усі обговорювали різні факти, дискутували, запитували, спростовували хибні думки. Учні навіть співали "Гімн Тверезості".
Ми  дізнались багато нового, що стане надзвичайно корисним досвідом для нас у майбутньому житті. Цей урок суттєво вплинув на свідомість учнів НВК №2 "Школа-Ліцей", тому здоровий спосіб життя – запорука успішності та першості в житті.

Прохонюк Аліна, голова інформаційної комісії,
учениця 10-А класу