НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Великоднє ярмаркування на Майдані

Великоднє ярмаркування на Майдані

Категорія: Головна / Акції / Учнівське самоврядування

«Великодні сувеніри»

Чистий четвер – день, коли всі господарі зі щирими помислами очищають своє обійстя та надають йому святкового затишку, прикрашаючи оригінальними пасхальними композиціями. Чимало вишуканих великодніх сувенірів презентували вихованці Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» на благодійному ярмарку «Героям Слава!» на Майдані Незалежності 09 квітня 2015 року. Покупців найбільше цікавили тематичні ікебани, пасхальні кошики, майстерно виконані писанки…
Розпочинали ярмаркувати голова учнівського комітету – Петрук Єлизавета, заступник голови – Барановська Анастасія та заступник голови спортивно-туристичної комісії – Свиридюк Вадим, які своїми осяйними посмішками та активними закликами приваблювали купців. Енергійність, ініціативність та щирість юних продавців зачаровувала усіх відвідувачів ярмарки, зокрема, кореспонденти ТСН телеканалу 1+1 та місцевого телебачення взяли інтерв’ю у вихованців  НВК №2. До цієї благодійної акції долучилися учні 1-11 класів, які подарували свої вироби для продажу, а ярмаркували на Майдані Незалежності близько 30 школярів, які намагалися зібрати якомога більше коштів для пораненого бійця АТО.

Вихованці Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» розпродали вироби на суму 2537 гривень.
Щиро дякуємо всім (учнівському, педагогічному та батьківському колективам), хто долучився до Великоднього благодійного ярмарку! Нехай світле Христове Воскресіння подарує Вам мир, спокій і злагоду.

Гребенюк О.М., педагог-організатор