НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День цивільного захисту

День цивільного захисту

Категорія: Головна / Навчання

«Небезпечні знахідки»

Вихованці Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 16 квітня 2015 року навчалися теоретично та практично цивільному захисту. Учні 1-4 класів допитливо та зацікавлено переглядали кінофільм «Небезпечні знахідки» та мультфільм «Правила поведінки у разі виявлення небезпечного предмета», 5-9 класів - «Правила поводження з вибухонебезпечними речовинами» та виступ агітбригади «Екос». Чимало захвату викликали в школярів конкурс-огляд бойового одягу та виставка засобів індивідуального захисту (ізз), приладів радіаційної та хімічної розвідки. А старшокласники (10-11 класи) продемонстрували свої вміння та навички у військово-спортивній естафеті. Змістовну інформацію змогли почерпнути зі стінних газет «Захист людини у надзвичайних ситуаціях».

Заключним етапом Дня цивільного захисту була евакуація учасників навчально-виховного процесу по ввідній «У школі виявлено вибухонебезпечний предмет». Учні та педагоги закладу відмінно справилися  з поставленими завданнями.

Гребенюк О.М., педагог-організатор
.