ТУР ВЕРНІСАЖУ КОМІКСІВ!!!
«Берегти природу, берегти майбутнє, розв’язувати актуальні на сьогодні проблеми раціонального використання ресурсів, екодружнього та відповідального стилю життя», - під таким гаслом у НВК №2 «Школа-Ліцей» розпочався Всеукраїнський тур вернісажу коміксів сталого розвитку.






