» » Парад літературних героїв

Парад літературних героїв

Категорія: Головна / Конкурси

Парад літературних героїв

13 березня у НВК №2 відбувся Парад літературних героїв. Декілька десятків школярів, переодягнених в улюблених книжкових героїв, прийшли на закритий кастинг, де на їхні виступи чекало компетентне журі.

Долучитись до параду могли всі, хто любить поринати у словесний світ літератури та відтворювати на сцені найяскравіші моменти улюблених текстів. Часу нудьгувати не було, адже учні різних класів творчо підійшли до участі у фестивалі, створивши власні неповторні образи. Перед журі поставали герої творів «Теодори з Васюківки», «Тополя», «За двома зайцями», «Наталка-Полтавка», «Сватання на Гончарівці».

У складній боротьбі перемогу здобули учні 8-А класу з інсценізацією балади Т.Шевченка «Тополя». За акторську майстерність грамоти одержали Олександр Ковальчук (10-Б) та Єлизавета Петрук (10-Б).