» » Конкурс краси і грації «Міс школи»
  • Переглядів: 20 831

Конкурс краси і грації «Міс школи»

Категорія: Головна / Дозвілля / Конкурси

Конкурс краси і грації «Міс школи»

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Тому щорічно навесні у НВК №2 «Школа-Ліцей» проводиться конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю.
Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.
Цьогоріч конкурсна програма поповнилась нововведеннями. Перший вихід учасниць приголомшив костюмами представників різноманітних професій.
Складнішим став інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням.
Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались переглянувши конкурс «Мій коник». Вони завжди тримають руку на пульсі, і нехай не є активними учасниками, проте не лишаються байдужими до подій сьогодення. Дівчата ще раз змусили пережити трагедію Майдану, читаючи власні вірші, які сколихнули струни душ глядачів.
Родзинкою вечора став новий конкурс «Стиліст», у якому претендентки мали змогу проявити креативність, підібравши для моделі одяг та зробивши їй зачіску.
В іншому амплуа постали учасниці  під час українського танцю, але найбарвистішим моментом шоу стало дефіле конкурсанток  у вечірніх сукнях.

Титул «Міс школи-2014» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула  Єлизавета Петрук, учениця 10-Б класу, І віце-міс стала Дарія Новоселецька (9-А клас), ІІ віце-міс – Вікторія Войтович (10-Б клас).

Решта учасниць отримали почесні звання: міс грація – Яна Ніколаєва (9-В), міс фото – Олеся Гринь (10-А), міс стиль – Анна Панасюк (10-А), міс чарівність – Анастасія Степанюк (10-В), міс ніжність – Анастасія Щирська (9-В), міс елегантність –Єлизавета Петрук (10-Б), міс усмішка – Вікторія Войтович (10-Б), міс глядацьких симпатій – Дарія Новоселецька (9-А).

Вітаємо всіх учасниць!