» » «Твій друг – безпечний рух»
  • Переглядів: 6 401

«Твій друг – безпечний рух»

Категорія: Головна / Акції

«Твій друг – безпечний рух»

Ось знову повернулася весна. Усі дітлахи, ніби висипались на вулицю, адже так вабить сонечко своїми теплими промінчиками, пташечки – співом, а зелена травичка милує око. Школярі настільки захоплюються іграми на свіжому повітрі, що іноді й не помічають, як опиняються на дорозі та потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

Так, як з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху, то всі повинні пам’ятати про безпеку на дорозі: і водії, і пішоходи, і пасажири.
Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
Саме, щоб навчити дітей захистити себе на дорозі, у НВК №2 «Школа-Ліцей» з 07.04 до 11.04  проводився Тиждень безпеки дорожнього руху . Це - сім масштабних та інформативних днів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Увесь тиждень був насичений різноманітними заходами, такими як: тематична радіогазета; лекції, виховні години «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Правила дорожнього руху та безпечна поведінка на вулицях та дорогах», бесіди «Найактивніший пішохід», засідання круглого столу «Твоє життя – в твоїх руках»; міні-диктанти «Правила дорожнього руху»  на уроках української мови; вікторини «Як я знаю правила безпечної поведінки на вулиці, на пішохідних переходах»; конкурси малюнків з безпеки дорожнього руху (1-8 класи) та конкурс стіннівок (9-11 класи). Також медичними працівниками закладу були проведення  заняття про надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях.
Проте найяскравішим виявився виступ команди юних інспекторів руху «Зебра» під гаслом «Твій друг – безпечний рух». Учні ознайомили присутніх (у формі КВК) з правилами дорожнього руху, вчили користуватися ними в різних ситуаціях та розрізняти дорожні знаки.
Тож будьте уважними на дорогах!