НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День відкритих дверей

День відкритих дверей

Категорія: Головна / Навчання

День відкритих дверей

Якщо театр починається з вішалки, то прихід до школи - із дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість батьків вирішують: віддавати чи ні дитину до обраного навчального закладу.

Тому 21 березня у НВК №2 відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків.

Уперше зайшовши в ліцей, звичайно, малюки ставилися до нього недовірливо, нишком приглядалися і спостерігали за всім, що відбувається, з-під опущених вій. Вони тримали дистанцію, були готові будь-якої миті розвернутись і втекти. Проте, подивившись, як школярі співають, танцюють для них, побувавши на казкових уроках, відвідавши комп’ютерний клас, усе навколо почало захоплювати, погляди стали більш сміливими, а в очах спалахнув вогник цікавості.