» » Кобзарева струна не вмирає

Кобзарева струна не вмирає

Кобзарева струна не вмирає

«Поезія – це найвеличніша форма,
в яку може втілитися людська думка»
Альфонс де Ламартін

12 березня у НВК №2 відбулося відкрите засідання літературної студії  «Первоцвіт», присвячене 200-річчю від Дня народження Т.Г. Шевченка, «Кобзарева струна не вмирає…».

Зустріч пройшла у дружньому колі креативних та творчих учнів. За горнятком запашної кави, під звуки бандури  плелися не пусті балачки, а цілком серйозні розмови – про мистецтво слова, мету поезії та місце творчості Шевченка сьогодні.

Кожен із членів гуртка декламував власні вірші про долю та талант Генія українського народу.

Лірика поетів-початківців зачаровувала відвідувачів лаконічною формою тексту та милозвучністю, із яких в уяві народжуються нібито живі художні образи із особистим простором та долею.

Особливо яскравими були виступи Ярослава Петрука, Барановської Анастасії та Рудавської Дарини.
У залі панувала гостинна атмосфера, кожен мав можливість висловити своє враження від щойно почутих текстів.