» » «Міні-міс школи 2019»

«Міні-міс школи 2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми та перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку та любов. Тому 5 березня у НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2019». 23 учасниці 5-7 класів змагалися між собою, щоб серед усіх обрати лише одну: найкрасивішу, найелегантнішу та найталановитішу.
Компетентне журі оцінювало не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат, вміння себе подати. У  першому конкурсі під назвою «Я одна така у світі», учасниці представляли себе. І безперечно, кожна візитка була не схожою ні на одну іншу. Наступний вихід під назвою «Українкою народилася» відзначився яскравим різнобарв’ям вишуканих українських костюмів. Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті. У цьому ми переконалися споглядаючи конкурс під назвою «Світ моїх захоплень», де учасниці заворожували чарівним вокалом, граційними рухами а також виробами зробленими власноруч.
Усю свою креативність та оригінальність дівчата проявили у конкурсі «Сама собі стиліст», де кожна з учасниць на декілька хвилин перетворилася на свого улюбленого кіногероя. Родзинкою шоу стало дефіле у вечірніх сукнях.
Титул «Міні-міс школи 2019» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула Мархальчук Юліана, учениця 5-А класу, І віце-міні-міс стала Макарук Аня, учениця 5-Д класу, ІІ віце-міні-міс – Господинчик Уляна, учениця 6-А класу. Не менш важливу нагороду – «Міні-міс зірка Instagram» отримала Журавльова Катерина, учениця 5-Б класу.
Свято залишило багато позитивних вражень не тільки в учасниць конкурсу, а й у глядачів, які підтримували наших конкурсанток гучними оплесками.

Рогожина Катерина, педагог-організатор