НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Міні – міс школи 2021

Міні – міс школи 2021

Категорія: Головна / Дозвілля

У НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний, приурочений до 8 березня, конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2020-2021». Учасниці були учениці  5-7 класів. Усі вони проявили  себе як справжні юні красуні, талановиті та креативні. Членам журі було важко обрати серед 11 чарівних претенденток найкращу... Але після проведення додаткового конкурсу вибір було зроблено!!!
Перший вихід - «Представлення» - був неймовірно яскравий та енергійний, дівчата показали, які вони сучасні та стильні. Також учасниці похизувалися своїми Талантами знятими на відео. кожна  учасниця неповторна та особлива. Які вони сучасні українки? Учасниці нам продемонстрували цікаві образи та неповторність українського національно образу. І звичайно кожна з учасниць показала свій неперевершений вечірній образ - краса та ніжність більше немає чого додати.
зроблено.

Титул «Міні-міс школи 2021» Стрільчук Уляна учениця 6-А класу.
І-віце Міні-міс школи 2021 Власюк Катерина учениця 5- класу.
ІІ-віце Міні-міс школи 2021 Шпак Анна учениця 6-А класу.
Усі учасниці довели що у нашій школі навчаються най талановитіші та най красивіші дівчата. (Конкурс відбувся з дотриманням усіх карантинних норм.)
педагог-організатор НВК №2
Юлія Дем'янчук