Міс Школи 2021

Категорія: Головна / Дозвілля

Сьогодні зовсім юні учениці. Завтра випускниці та студентки.
Щорічно навесні у НВК №2 «Школа-Ліцей» проводиться феєричний конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю.
Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.
Цього року в силу всесвітньої пандемії коронавірусу , конкурс проходив в скороченому варіанті та з дотриманням карантинних норм, та все ж таки відбувся Х – Ювілейний конкурс краси та грації «Міс школи 2021». Учасниці презентували себе у таких виходах як «Представлення», «Сучасна Українка», «Талант та захоплення (зняте на відео)»  та «Вечірній вихід. Усі 8 учасниць були неперевершені та особливі .
Титул «Міс Школи 2021» здобула Микитин Олександра учениця 10-В класу, І-віце Міс школи 2021 здобула Пилипець Вікторія учениця 9-Б класу, та ІІ–віце Міс школи 2021стала Нікітюк Тетяна учениця 10-Б класу. Міс грація  Москалик Вікторія 9-В клас. Міс глядацьких симпатій Мумінова Ені 10-А клас , Міс інтелект Стасюк Олена 9-Б клас, Міс фото Швець Вероніка 10-А клас,  Міс стиль Дячук Софія 10-А клас.
педагог-організатор НВК №2
Юлія Дем'янчук