» » Конкурс краси і грації «Міс школи-2019»

Конкурс краси і грації «Міс школи-2019»

Категорія: Головна / Конкурси

Щорічно навесні у НВК №2 «Школа-Ліцей» проводиться конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю.
Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.

Цього року у складі журі були:
Юрчук Людмила - заступник директора з навчально-виховної роботи;
Нагорна Олена – вчитель інформатики;
Аракелян Наталія – психолог;
Каразія Лариса – солістка ансамблю «Горина».
Цьогоріч учасниці презентували себе у таких виходах як, «Візитна картка», де вони продемонстрували свою майбутню професію. Другим виходом дівчат на сцену був традиційний вихід в українському стилі «Я – українка! І я цим горжусь». Складнішим став інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням.
Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались переглянувши конкурс «Мій коронний номер». Родзинкою вечора стало дефіле «Lady in black». Ну і на завершення, дівчата перетворили сцену на справжній модний подіум. Дефіле у вечірніх сукнях відзначилося креативністю, адже учасниці створили образи справжніх леді.
Усі 9 учасниць були нагороджені титулами: «Міс грація» - Стецюк Яна, учениця 9-А класу, «Міс чарівність» - Приходько Іванка, учениця 9-Б класу, «Міс привабливість» - Лазутіна Дарина, учениця 9-Б класу, «Міс посмішка» - Осадців Юлія, учениця 11-Б класу, «Міс сценічний образ» - Сітнікова Каріна, учениця  8-Б класу, «Міс глядацьких симпатій» - Сіреджук Ангеліна, учениця 8-Г класу, «Міс зірка Instagram» - Симонович Анастасія, учениця 10-А класу, «Міс креативність» - Курносікова Ельвіра, учениця 10-Б класу, «Міс артистичніть» - Пацерук Олександра, учениця 10-В класу.
Титул «Міс школи-2019» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула  Симонович Анастасія, учениця 10-А класу, І віце-міс стала Лазутіна Дарина (9-Б клас), ІІ віце-міс – Стецюк Яна (9-А клас).

Рогожина Катерина, педагог-організатор