Інформація до статті

НАКАЗ про зарахування у 1 клас 2020-2021 н.р.

Категорія: Головна / Батькам

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

«Школа-Ліцей» №2 запрошує

Категорія: Головна / Навчання / Батькам

«День відкритих дверей»

Широко відкрив двері для майбутніх першокласників Рівненський НВК № 2 «Школа-Ліцей» 26 березня 2015 року . Учні 1-4 класів щиро вітали дошкільнят, демонструючи їм свої вміння та таланти.

«Маршрут Безпеки»

Категорія: Головна / Практичний психолог

«Учнівська молодь проти СНІДу»

Нещодавно у навчальному закладі №2 відбулася щорічна акція «Учнівська молодь проти СНІДу». Під керівництвом психологічної служби члени учнівського самоврядування проводили просвітницьку роботу серед ліцеїстів. Для учнів 10 класів було проведено тренінг «Маршрут безпеки» практичним психологом школи.

Школа молодого практичного психолога

Категорія: Психологічна служба / Практичний психолог

«Маршрут безпеки» - це інтерактивний профілактичний освітній інструмент, який був розроблений Німецькою федеральною агенцією просвіти в галузі охорони здоров’я для профілактичної  роботи з молоддю.

УВАГА! ПЕРШОКЛАСНИК!!!

Категорія: Психологічна служба / Практичний психолог / Батькам

УВАГА! ПЕРШОКЛАСНИК!!!

Для дитини, інформація про школу зовсім не знайома та трішки страхітлива. Основна задача батьків майбутнього школяра, пояснити все про навчання. Сьогодні для вас я представляю кілька порад, які підготують дитину до школи.

Замітки до статті: Психолог, 1 клас

Інформація до статті

Як підготуватися до 1 вересня?

Категорія: Психологічна служба / Практичний психолог / Батькам

Пеший раз у 1 клас

Основні поради батькам у перший день навчання вашого школярика. У даній статті є кілька корисних порад які допоможуть вам та вашій дитині у перший день навчання.

Замітки до статті: Психолог, 1 клас