НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » НАКАЗ про зарахування у 1 клас 2020-2021 н.р.

НАКАЗ про зарахування у 1 клас 2020-2021 н.р.

Категорія: Головна / Батькам

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Нагадаємо, що право на першочергове зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти мають:
• діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (територіальна приналежність) – місце проживання підтверджується документом дитини або одного з батьків;
• діти, брати/сестри яких навчаються в цьому закладі освіти;
• діти працівників цього закладу освіти.

Про територіальну приналежність до школи, тобто до якої школи в Рівному має йти вчитися ваша дитина, згідно з місцем реєстрації проживання, ви можете знайти на нашому сайті.

Нагадаємо, що дитина може піти навчатися і в іншу школу, а не в ту, до якої належить за проживанням, проте це буде можливим лише тоді, якщо в навчальному закладі залишаться вільні місця. В іншому разі школа має право відмовити вашій дитині в навчанні в школі, до якої територіально не належить. Додамо, що вільні місця можуть з’явитися в школі, коли будуть уже зараховані всі діти за місцем проживання. А на вільні місця діти зараховуються за результатом жеребкування.