» » Партнерство заради майбутнього
Інформація про статтю
  • Переглядів: 41

Партнерство заради майбутнього

Категорія: Головна


12 листопада 2019 року в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей»  відбувся профорієнтаційний захід щодо вступу на навчання до військових навчальних закладів України випускників  закладів загальної середньої освіти міста Рівне. Перед присутніми здобувачами освіти виступив підполковник Володимир Федоренко, кандидат філософських наук, доцент кафедри суспільних наук Житомирського військового  інституту імені С.П.Корольова, який представив даний заклад. Зокрема, розповів про умови вступу, вимоги до абітурієнтів, про додаткові вступні випробування. Назвав, за якими спеціалізаціями можна навчатися, також зауважив, що в інституті існує хороша науково-технічна база.
Підполковник Дмитро Бондарев, заступник міського комісара, начальник відділення рекрутингу та комплектування РОМТЦК та СП  говорив про престижність вищих військових навчальних закладів, про можливість  здобувачів освіти  обрати почесну, перспективну військову професію та здобувши офіцерське звання приєднатися до лав Збройних Сил України.
Такі профорієнтаційні зустрічі є необхідними для майбутніх абітурієнтів, оскільки допомагають їм зорієнтуватися у великій кількості навчальних закладів, з яких в майбутньому потрібно буде обирати.

ЗДВР, Л. Юрчук

 
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.